18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina zamarła

Królikowski walczył o życie. Bliska osoba mówi o jego prawdziwym stanie

27.09.2019  13:26
Królikowski walczył o życie. Bliska osoba mówi o jego prawdziwym stanie
Królikowski walczył o życie. Bliska osoba mówi o jego prawdziwym stanie Fot: EAST NEWS

Paweł Królikowski walczył o życie. Niewiele osób wiedziało, że z aktorem jest aż tak źle - teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Zdradziła je żona artysty. 

Paweł Królikowski od jakiegoś czasu nie jest w najlepszej formie. Mało kto jednak miał świadomość, jak bardzo źle jest z popularnym aktorem.

Paweł Królikowski walczył o życie

W maju artysta nie pojawił się w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" właśnie z uwagi na stan zdrowia. Sam skomentował to, jak się czuje i już po jego wypowiedzi widać, że nie jest dobrze.

Moje zdrowie nie było okej, musiałem więc coś z tym zrobić. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć – mówił dla Faktu Królikowski. 

Jeszcze więcej szczegółów na temat jego walki o życie - zdradziła żona, również aktorka - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę (...) Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu - precyzuje jego żona.

Przypominamy, że Królikowski cztery lata temu przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Oby tym razem ostatecznie rozprawił się z problemami natury medycznej.

Życzymy zdrowia!

logo Tu się dzieje