Z Instagramu wylewa się szczęście

Królikowski wciąż w szpitalu. Tymczasem jego syn odwiedza Tajlandię

23.01.2020  19:02
Królikowski wciąż w szpitalu. Tymczasem jego syn odwiedza Tajlandię
Królikowski wciąż w szpitalu. Tymczasem jego syn odwiedza Tajlandię Fot: VIPHOTO/East News

Paweł Królikowski trafił do szpitala w grudniu ubiegłego roku i jego stan jest na tyle poważny, że wciąż opiekują się nim medycy. Tymczasem jego najstarszy syn, Antoni Królikowski, wyjechał do Tajlandii z ukochaną. 

Paweł Królikowski od lat zmaga się z problemami neurologicznymi. W grudniu jego stan uległ pogorszeniu i trafił do szpitala. W mediach mówiło się, że to tętniaki mózgu znowu go zaatakowały. Niemniej, jego stan jest na tyle poważny, że wciąż pozostaje pod czujnym okiem lekarzy.

Antek Królikowski smaży się w Tajlandii 

Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która swoją czujnością nie raz uratowała mężowi życie, wciąż przy nim jest. Tymczasem syn aktorskiej pary, Antoni Królikowski, na Instagramie relacjonuje wyjazd do Tajlandii, który odbywa wraz z towarzyszącą mu ukochaną.

Najwyraźniej Antek pogodził się już z odejściem Julii Wieniawy, z którą przez dłuższy czas tworzyli parę. Teraz radosny i opalony Antoni cieszy się towarzystwem niezaprzeczalnie pięknej blondynki, z którą wypoczywa w odległym kraju.

Są wystarczająco słodcy, jak na standardy polskiego show biznesu? Myślicie, że nowa ukochana Królikowskiego też zrobi karierę? Bo wygląda na to, że chłopak przynosi szczęście. Julia Wieniawa na brak zainteresowania mediów narzekać nie może. 

Przeczytaj więcej
Komentarze