Zabawne?

Królikowski żartował z pandemii na pogrzebie. Wciąż mu do śmiechu

31.03.2020  14:36
Królikowski żartował z pandemii na pogrzebie. Wciąż mu do śmiechu
Królikowski żartował z pandemii na pogrzebie. Wciąż mu do śmiechu Fot: Instagram/antek.krolikowski

Antoni Królikowski opublikował w sieci zdjęcie, na którym widzimy jego epidemiologiczne zapasy żywności. Czy aby na pewno to dalej jest zabawne, kiedy cały świat drży przed szalejącą pandemią koronawirusa?

Antoni Królikowski pierwszy raz zażartował z koronawirusa na pogrzebie swojego taty, Pawła Królikowskiego, który zmarł nieco ponad miesiąc temu. Podczas swojej mowy pogrzebowej, młody aktor powiedział, że może już wkrótce się spotkają, bo szaleje wirus.

Problem w tym, że w czasie pogrzebu Pawła Królikowskiego, sytuacja w Polsce jeszcze nie była taka zła. Kilka dni później zaczęły się dopiero pierwsze przypadki zachorowań i pierwsze obostrzenia, które obejmowały rodaków.

Antoni Królikowski stroi sobie żarty z koronawirusa

Wydawać by się mogło, że Antoni Królikowski pożałuje swojego niefortunnego żartu w sytuacji, w której w Polsce faktycznie zaczęli umierać ludzie chorujący na koronawirusa. Najwyraźniej jednak młodzieniec dalej nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu, bowiem żartuje w najlepsze.

Na Instagram wstawił zdjęcie z zakupami, które podpisał hasztagiem... koronaświrus.

Dobrze chociaż, że mimo swojego specyficznego poczucia humoru, Antoni stosuje się do zaleceń. Widzimy go w jednorazowych rękawiczkach i maseczce, a wcześniej zapewniał również, że pozostaje w domu z rodziną, na ogólnopolskiej izolacji.

Mimo wszystko życzymy nieco większego taktu w żartach. Te trudne chwile odbijają się na wszystkich i ktoś może poczuć się urażony, a tego Antoni z całą pewnością by nie chciał. 

Przeczytaj więcej
Komentarze