18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza w Wielkiej Brytanii

Królowa Elżbieta II umiera? Nostradamus to przewidział

15.03.2021  16:40
Królowa Elżbieta II umiera?
Królowa Elżbieta II umiera? Fot: Duncan McGlynn/Scottish Parliament/Press Association/East News

Królowa Elżbieta II wkrótce umrze? Taki przerażający wniosek można wysnuć po zapoznaniu się z pewną przepowiednią Nostradamusa. Ceniony jasnowidz zobaczył swego czasu prawdziwy dramat brytyjskiej rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II panuje bajecznie długo i wciąż cieszy się rewelacyjnym zdrowiem. Do tej pory jej mąż, "Żelazny książę" Filip również mógł pochwalić się dobrą formą. Niestety, w ostatnich dniach 99-latek trafił do szpitala.

Królowa Elżbieta II jako młoda kobieta wyszła za mąż z wielkiej miłości. Para małżeńska nieprzerwanie trwa u swojego boku od 1947 roku - wtedy też odbył się ich ślub. Nic więc dziwnego, że kiedy w Wielkiej Brytanii pojawiają się nawet pogłoski o ukrywaniu przez rodzinę królewską śmierci księcia Filipa - cały naród bardzo boi się o swoją monarchinię. Strach jest jeszcze większy, odkąd pojawiły się doniesienia o tragicznej przepowiedni Nostradamusa.

Królowa Elżbieta II umiera? Nostradamus to przewidział

Michel de Nostredame, znany jako Nostradamus, to szesnastowieczny francuski astrolog, aptekarz i filozof, którego przepowiednie wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jedna z jego wizji może sprawdzić się już w najbliższych latach? Legendarny mistyk zapowiedział koniec rodu królewskiego. Nie sposób w takie sytuacji nie skierować swoich oczu na brytyjską rodzinę królewską, która przechodzi prawdziwy dramat związany nie tylko z chorobą księcia Filipa, ale również z odejściem księcia Harry'ego wraz z małżonką z korony.

Ponieważ zdaniem wielu osób, Nostradamusowi udało się przewidzieć takie wydarzenia, jak: dojście do władzy Adolfa Hitlera, zamach na World Trade Center, śmierć księżnej Diany, a nawet pandemię koronawirusa - to trudno nie przerazić się jego słowami.

Kolejna przepowiednia Nostradamusa mówi o końcu potężnego, królewskiego rodu. Ma to mieć miejsce wtedy, kiedy umrze władca tego kraju. Królowa Elżbieta II trzyma się rewelacyjnie, ale ma już ponad dziewięćdziesiąt lat, więc jej śmierć zawsze jest prawdopodobna. Zwłaszcza kiedy na głowę monarchini spada tyle trudnych i przykrych przeżyć. 

Pod koniec wojny zmieniają się wielkie mocarstwa. Nad brzegiem rodzi się troje pięknych dzieci. Ruina dla nich, gdy będą dorośli. Zmiana królestwa kraju sprawi, że zobaczycie, jak przestaje rosnąć

- można przeczytać w pismach „Centure 8 Quatrain 97”.

"Troje pięknych dzieci", to prawdopodobnie książę William, Harry oraz księżniczka Beatrycze. Książę William urodził się siedem dni po zakończeniu wojny o Falklandy, więc to może dodatkowo wskazywać na prawdziwość przepowiedni. Jak podaje "Daily Star", jest to "przepowiada końca brytyjskiej monarchii". 

Myślicie, że faktycznie już niedługo na wyspach rozpocznie się dramat?

Czytaj także