18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pamiętacie swoje życie prenatalne?

Krupa o baby shower: "Chciałam, żeby córeczka miała co wspominać"

15.10.2019  12:45
Krupa o baby shower: "Chciałam, żeby córeczka miała co wspominać"
Krupa o baby shower: "Chciałam, żeby córeczka miała co wspominać" Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Krupa odpłynęła. Gwiazda wkrótce zostanie matką i robi wszystko, by jak najmocniej celebrować ciążę. Wliczamy w to kosmiczne wydatki na imprezy typu baby shower. Okazuje się, że modelka ma niecodzienną motywację. 

Joanna Krupa bardzo cieszy się z tego, że zostanie mamą. Gwiazda celebruje swoją ciążę, a także organizuje imprezy, na których kobiety obdarowują ją i jej nienarodzone dziecko prezentami. Ponieważ robi to w stylu glamour, wydała już krocie.

Podobno kwota wydana na zorganizowanie tych uroczych przyjęć, przekroczyła już ćwierć miliona złotych. Okazuje się jednak, że modelką kieruję zupełnie wyjątkowa i dość niespodziewana motywacja. Chce ona, żeby jej córeczka... miała dobre wspomnienia!

Joanna Krupa o baby shower

Osobliwe jest to o tyle, że nie znamy zbyt wielu osób, które pamiętają swoje życie prenatalne. Nie wydaje nam się, żeby córeczka Krupy naprawdę wyniosła jakiekolwiek wspomnienia z drogich imprez, których doświadczała będąc w brzuszku mamy.

Robiła je firma, która współpracuje z Rihanną i Kardashiankami. Impreza kosztowała mnie aż 60 tysięcy dolarów, ale nie oszczędzałam, bo chciałam, żeby moja córeczka miała co wspominać. Było karaoke, fotobudka. Dostałam mnóstwo mebelków, dzięki czemu w swoim pokoju córka będzie mogła czuć się jak księżniczka

- tak wypowiadała się główna zainteresowana.

Mebelki i prezenciki to faktycznie coś, z czego córeczka Krupy skorzysta, ale... wspomnienia? Nie sądzicie, że to jednak lekka przesada? 

Czytaj także