18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Och, Ochman! Ależ to jest hit!

Polska wygra Eurowizję! Ta piosenka porusza serca i narządy płciowe

03.02.2022  09:33
Krystian Ochman będzie jak Duncan Lewrence?  "River" wydaje się lekiem na całe zło
Krystian Ochman będzie jak Duncan Lewrence? "River" wydaje się lekiem na całe zło Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Eurowizja 2022 należy do Polski? Krystian Ochman ma ogromne szanse na wygraną, a jego piosenka „River” zachwyciła fanów i bukmacherów. Konkurs w Turynie już mamy w kieszeni? No chyba że TVP wysiuda go na preselekcjach rękami Polaków...

Edyta Górniak, Ivan Komarenko, Ich Troje, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski, Donatan i Cleo… wszyscy próbowali, ale Polska nigdy nie wygrała Eurowizji. Jednak Krystian Ochman właśnie zaprezentował piosenkę „River” i wróciła nadzieja, że Eurowizja 2022 zostanie wygrana właśnie przez Polskę. Co ciekawe, według typów bukmacherów to Polska zostanie zwycięzcą tegorocznego Eurowizji 2022 w Turynie.

Krystian Ochman i piosenka na Eurowizję. "River" rozwali system?

Krystian Ochman, który wygrał „The Voice of Poland”, musi jednak najpierw w ogóle zostać oficjalnie reprezentantem Polski na Eurowizji. Telewizja Polska w tym roku oddała widzom możliwość wyboru muzycznego czempiona w preselekcjach. Sądząc jednak po komentarzach pod piosenką „River” na YouTube, Ochman ma wygraną w kieszeni. Wiele osób zawraca uwagę, że utwór Polaka przypomina kompozycję „Arcade" Duncana Lawrence'a, który kilka lat temu wygrał Eurowizję.

Cytując jednak klasyka, wszystko się może zdarzyć. A może zamiast Ochmana, na Eurowizję pojedzie Kuba Szmajkowski z „Lovesick”? Jedno jest pewne, nic gorszego niż "The Ride" Rafała Brzozowskiego już nas nie spotka.

W przewidywaniach bukmacherów na stronie eurovisionworld.com nasz kraj wciąż jest na 1. miejscu, a szanse na naszą wygraną oscylują w granicach 9 procent. Zaraz za nami są Włochy, a podium zamyka Australia. Sytuacja jest co prawda dość dynamiczna, jednak Krystian Ochman, który właśnie zaprezentował konkursowy utwór w pełnej, oficjalnej wersji, może sporo namieszać – podaje Pudelek.

Krystian Ochman - River - piosenka na Eurowizję

Czytaj także