18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zaniepokojeni

Ochman TRAFIŁ DO SZPITALA. Gwiazdor "Eurowizji" odwołuje koncerty

Bartłomiej Ciepielewski
29.06.2022  12:40
Krystian Ochman przebywa w szpitalu
Krystian Ochman przebywa w szpitalu Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Krystian Ochman to młody, utalentowany wokalista, a także reprezentant naszego kraju na tegorocznej Eurowizji. Niestety, ostatnio stan zdrowia 23-latka znacznie się pogorszył, przez co musiał odwołać koncerty. Obecnie muzyk przebywa w szpitalu.

Krystian Ochman może nie porwał jurorów Eurowizji 2022, ale z pewnością trafił do serc Polaków. Docenili go także ukraińscy telewidzowie, przyznając mu najwięcej punktów. Tym razem 23-latek nie dotarł do podium, choć z pewnością występ na europejskim festiwalu pomoże mu w rozwijaniu kariery muzycznej.

Krystian Ochman w szpitalu

Kilka dni temu artysta przekazał informację o odwołaniu koncertów w Suchej Beskidzkiej oraz Łodzi. 23-latek wyjaśnił, że przyczyną tej decyzji są problemy zdrowotne.

Niestety, to nie koniec złych informacji. Stan zdrowia Krystiana Ochmana najwyraźniej się pogorszył, a kolejny wpis wokalista opublikował już ze szpitala.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony - poinformował w najnowszym wpisie.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy piosenkarz opuści szpital. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.