18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

duma!

OCHMAN POZAMIATAŁ! Zwycięstwo w Eurowizji mamy w kieszeni?

13.05.2022  07:23
Krystian Ochman zachwycił na Eurowizji
Krystian Ochman zachwycił na Eurowizji Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Wspaniały występ Krystiana Ochmana w półfinale Eurowizji. Polski reprezentant zachwycił Europę. Jest szansa na zwycięstwo?

W czwartek późnym wieczorem zakończył się drugi półfinał konkursu piosenki Eurowizja. Tego dnia na scenie wystąpił również polski reprezentant i co w ostatnich latach wręcz nieprawdopodobne, nie narobił nam wstydu. Było wręcz przeciwnie - Krystian Ochman P O Z A M I A T A Ł.

Polak zaśpiewał swą Eurowizyjną piosenkę "River", a publika oszalała. Wokalista zachwycił widzów, czego mamy niezbite dowody. Po raz pierwszy od pięciu lat polska reprezentacja pojawi się na głównym koncercie, w finale. Ten odbędzie się w Turynie już w sobotę 14 maja, a my oczywiście będziemy mieć szansę oglądać go z wygodnych kanap i foteli w domach.

Fenomenalny występ Polaka

Do finału Eurowizji 2022 dostały się także Belgia, Czechy, Azerbejdżan, Finlandia, Estonia, Australia, Szwecja, Rumunia i Serbia. W pierwszym półfinale do finału awansowały Szwajcaria, Armenia, Islandia, Litwa, Portugalia, Norwegia, Grecja, Ukraina, Mołdawia i Holandia.

Niestety nie mamy na razie wglądu w dokładne wyniki poszczególnych reprezentantów - te zostaną podane do publicznej wiadomości dopiero po finale Eurowizji 2022. Czy Polska tym razem ma szansę nie tylko zachwycić, ale wręcz zmiażdżyć konkurencję? Ma. Krystianem Ochmanem zachwyceni są fani konkursu i jurorzy, a nawet komentujący święto europejskiej piosenki dziennikarze.

W sieci już pojawiło się wideo z występu Krystiana, a reakcje pod nim sporo mówią o szansach Polaka... LUDZIE SĄ POD OGROMNYM WRAŻENIEM.

Czytaj także