18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co mu dolega?

Krystian Ochman walczy z chorobą. Przekazał nowe informacje

30.06.2022  16:28
Krystian Ochman przebywa w szpitalu
Krystian Ochman przebywa w szpitalu Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Krystian Ochman od kilku dni donosi o problemach zdrowotnych. 23-latek odwołał koncerty, po czym udał się do szpitala. W najnowszym wpisie gwiazdor "Eurowizji" ujawnił, co mu dolega.

Krystian Ochman to młody, utalentowany wokalista, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" oraz reprezentant "Eurowizji 2022". 23-latek może nie porwał jurorów europejskiego konkursu, lecz z pewnością trafił do serc Polaków.

Krystian Ochman uspokaja fanów

Ostatnio artysta przekazał kiepskie informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia. Muzyk odwołał koncerty, a teraz przebywa w szpitalu.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony - mówił na Facebooku.

Do młodego wokalisty zaczęły trafiać wiadomości zaniepokojonych fanów z pytaniami o zdrowie. W najnowszym wpisie gwiazdor "Eurowizji" podziękował za troskę i uspokoił internautów, zapewniając, że "wszystko jest w porządku". Przyczyną jego nieprzyjemnych dolegliwości była angina.

Już jest w porządku. Będę z powrotem w super formie już wkrótce, gotowy do pracy. Nowa muzyka pojawi się już niedługo, więc bądźcie gotowi - przekazał Krystian.

Koncerty w Warszawie i Suchej Beskidzkiej zostały przełożone na 9 i 27 lipca. Krystianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj także