18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Interwencja ochrony

Krystyna Pawłowicz ZAATAKOWANA nad Bałtykiem!

20.07.2022  19:25
Krystyna Pawłowicz zaatakowana nad Bałtykiem. Reagował SOP
Krystyna Pawłowicz zaatakowana nad Bałtykiem. Reagował SOP Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Krystyna Pawłowicz wypoczywała nad Morzem Bałtyckim, kiedy doszło do nieprzewidzianej sytuacji. Sędzia TK doświadczyła nieprzyjemnych sytuacji, niekiedy konieczna była interwencja towarzyszących jej na wczasach funkcjonariuszy SOP.

Krystyna Pawłowicz ochraniana jest lepiej niż niejeden prezydent! Podczas wakacji nad Bałtykiem towarzyszą jej funkcjonariusze SOP, którzy są zawsze gotowi do akcji. Jak się okazuje, ich obecność jest w pełni uzasadniona.

Krystyna Pawłowicz zaatakowana nad Bałtykiem. Reagował SOP

Wypoczywająca nad Morzem Bałtyckim Krystyna Pawłowicz spotkała się w czasie urlopu z nieprzyjemnymi wydarzeniami. W niektórych przypadkach interwencja funkcjonariuszy SOP była w pełni uzasadniona.

Jak dowiedział się “Fakt” - sędzia TK była przez cały urlop chroniona przez funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Dziennikarze zastanawiali się, czy opłacany z budżetu państwa SOP powinien towarzyszyć Pawłowicz podczas prywatnego urlopu? Do artykułu szybko odniosła się jego główna bohaterka.

Na Twitterze zdradziła, że podczas urlopu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Sędzia TK przekonywała, że “tylko dzięki obecności funkcjonariuszy udało jej się uniknąć fizycznego ataku, nie mówiąc o słownej agresji”. Incydent miał mieć miejsce na Helu. 

Zdecydowanie powiało trochę urlopową grozą.

Czytaj także