18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Barbara i hejtu czarna mara

Orzą Kurdej-Szatan jak pole. Ostra krytyka za...

14.02.2022  13:02
Basia Kurdej-Szatan obrywa za "Projekt Cupid". Celebrytka spalona jak frytka?
Basia Kurdej-Szatan obrywa za "Projekt Cupid". Celebrytka spalona jak frytka? Fot: TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan i kolejna porażka. Wydawało się, że sympatyczna blondynka z boreliozą odbije się wreszcie od dna. Program „Projekt Cupid” miał być jej powrotem w glorii i chwale, ale została zmiażdżona przez internautów. Co poszło nie tak?

Barbara Kurdej-Szatan po karygodnej i obrzydliwej wypowiedzi o Straży Granicznej, dotknęła dna, tracąc kolejne kontrakty i obniżając swoje gwiazdorskie stawki. Właśnie zadebiutowała jako prowadząca nowy program randkowy telewizji TTV „Projekt Cupid” u boku Przemysława Kossakowskiego. Miały być sukces i chwała, ale…

Basia Kurdej-Szatan nie pasuje do "Projekt Cupid"? Ostra krytyka

Barbara Kurdej-Szatan w TTV nieźle oberwała. Uderzyła w nią fala hejtu. Zarzucono jej komentarzach m.in., że jest sztywna, sztucznie się zachowuje, śmieje się w niewłaściwych momentach, a do tego nie grzeszy empatią. Nie potrafi dobrze komunikować się z osobami niepełnosprawnymi? Jednocześnie widzowie chwalą ideę programu „Projekt Cupid” i uważają, że jest społecznie potrzebny, ponieważ wspiera osoby w spektrum autyzmu. Bardzo chwalony jest też Przemek Kossakowski.

Internauci jeszcze przed emisją „Projektu Cupid” postawili przysłowiowy krzyżyk na Barbarze Kurdej-Szatan. O ile wierzyli, że Przemysław Kossakowski poradzi sobie z zadaniem (z powodzeniem prowadził program „Down the Road”), to przewidywali klapę w zatrudnieniu aktorki – pisze Radio ZET.

Wspaniały program, Przemek sam dałby radę. Towarzystwo kobiety, która jest za aborcją, jeśli dziecko ma wady genetyczne to kiepski pomysł twórców programu, zwłaszcza że postać Kurdej-Szatan w sumie nic tu nie wnosi, oprócz głupkowatego hihi haha i zęby szczerzy nieszczerze – skomentował jeden z internautów. (radiozet.pl)

Co ciekawe, to sam Kossakowski polecił Kurdej-Szatan jako współprowadzącą „Projekt Cupid”.  Podkreślił, że nie ma władzy, by ją wybrać i zatrudnić, ale zapytany przed producentów, po prostu ją polecił. Ona sama w wywiadzie dla Natemat.pl wyznała, że "stresiku nie czuła", ale cieszy się, że nie przeszkadzała Kossakowskiemu.

Ona tam pasuje jak piąte koło u wozu, sztuczna, nienaturalna w obyciu, jakby przestraszona tymi ludźmi- narzeka internautka. (Radio ZET)

Przemek Kossakowski w „Projekt Cupid” [WIDEO]

Kurdej-Szatan boi się hejtu po "Projekt Cupid? [WIDEO]