18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie to nie bajka

Kryzys w małżeństwie Krupy? Chodzą na TERAPIĘ PAR

26.08.2022  22:53
Joanna Krupa ma kryzys w małżeństwie
Joanna Krupa ma kryzys w małżeństwie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

W małżeństwie Joanny Krupy pojawił się pierwszy kryzys? Jak się okazuje, para zmuszona była skorzystać z terapii par, by uporać się ze swoimi problemami. To bardzo rozsądne i świadome podejście!

Joanna Krupa przechodzi kryzys małżeński? Po czterech latach związku, zwłaszcza takiego, w którym pojawiają się dzieci - człowiek ma prawo dojść do granic swojej wytrzymałości. Na szczęście modelka i jej mąż mają wyjątkowo dojrzałe i odpowiedzialne podejście do sprawy. Dzięki temu obejdzie się bez głośnego rozwodu?

Joanna Krupa ma kryzys w małżeństwie

Joanna Krupa lubi zszokować swoich fanów. Po tym, jak stwierdziła, że nie będzie karmić piersią, gdyż nie lubi, jak ktoś dotyka jej biustu oraz po tym, jak wyprawiła baby shower z motywacją, żeby jej córka miała dobre wspomnienia - już nic nas nie zaskoczy.

Na przykład to, że w jej małżeństwie z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem nie dzieje się najlepiej. Rodzice małej Ashy być może muszą przejść przez pewne trudności, by potem wzmocnić się jako prawdziwie zżyta rodzina. Postanowili skorzystać z pomocy terapeuty, żeby się w tym nie pogubić.

"Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też [możliwości], żeby pomyśleć inaczej, albo [pozwala zrozumieć tę] inną osobę. [Mogę pomyśleć] jak bym reagowała, gdybym była [na jego miejscu]" - tłumaczyła zawile Joanna Krupa.

Raz w tygodniu próbujemy. Większość znajomych i osób w związkach nam mówiła, że to jest super. [To po to], żeby mieć komunikację lepszą między sobą. Zobaczymy, jak pójdzie, ale na razie jest ok

- podkreśla modelka.

Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować

- dodaje.

Trzeba przyznać, że czasem przy napięciu w związku dobrze jest mieć kogoś, kto spojrzy na różne rzeczy z dystansu. Obiektywizm jest w cenie, a terapia pomogła już niejednej osobie.

Czytaj także