18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niemożliwe!

Kryzys w małżeństwie Strasburgera? Młoda żona o oznakach starości

14.06.2022  16:37
Karol Strasburger ma kryzys w małżeństwie?
Karol Strasburger ma kryzys w małżeństwie? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kryzys w małżeństwie Karola Strasburgera?! Ciężko w to uwierzyć, teraz młoda żona aktora komentuje stan ich związku, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Karol Strasburger w kwiecie wieku pierwszy raz został ojcem. Niedługo po ślubie z młodszą od niego o 37 lat Małgorzatą - aktor doczekał się upragnionego potomka. Na świat przyszła córeczka pary - Laura. 

Początkowo zakochani niewiele mówili na temat tego epokowego wydarzenia. O ich radości fanów poinformował świat szwagier prowadzącego Familiady za pomocą Instagrama. Dopiero później szczęśliwy tata zdradził nieco pikantnych szczegółów z porodu swojej żony.

Karol Strasburger ma kryzys w małżeństwie?

Małgorzata nie pozostaje Karolowi dłużna. Postanowiła powiedzieć prawdę na temat ojcostwa Strasburgera. Nie może się nachwalić swojego ukochanego, choć zdarzyły się im również gorzkie momenty.

Czas porodu zbiegł się z intensywną pracą na planie Familiady i Karol znalazł się w sytuacji, w której nie mógł spędzić z nami tak wielu chwil, jakby chciał. Po wielu godzinach zdjęć do odcinków specjalnych jest wyjątkowo zmęczony, ale nie daje po sobie tego odczuć i robi, co może, by dzielnie przejąć opiekę nad córeczką, gdy mnie brakuje już sił i choćby chwili na sen

– powiedziała Małgorzata Super Expressowi.

W obliczu pamięci o tych pięknych początkach wiele osób się dziwi, że teraz słyszymy coraz więcej niesympatycznych plotek o kryzysie w związku. Powodem miało być to, że aktor nie wspiera małżonki w codziennych obowiązkach. Sama Małgorzata Strasburger postanowił się odnieść do tej sytuacji na łamach "Super Expressu". Zamknie usta plotkarzom?

"Mój mąż robi wszystko, by być ojcem na każdym szczeblu wychowawczym. W tym wszystkim nie zapomina, że jest mężem i przyjacielem. Znajduje dzielnie czas na wszystko i choć jest często potwornie zmęczony, jak wielu ludzi ciężko pracujących i godzących obowiązki rodzicielskie, to w tym odpoczynku razem także znajduje ukojenie i szczęście. To prawda - ma gorący okres w życiu zawodowym, ale to rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu" - mówiła pani Małgorzata.

Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko

– wyznała z uśmiechem szczęśliwa małżonka.

Czy te oznaki starości położą się cieniem na relacji? Mamy wątpliwości!

logo Tu się dzieje