18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

K jak Kasia

Krzan ujawnia jaka naprawdę jest Cichopek. Odsłoniła ją jak litery

Wojciech Kozicki
21.05.2022  14:17
Krzan ujawnia jaka naprawdę jest Kasia Cichopek. Początek wielkiej przyjaźni w TVP?
Krzan ujawnia jaka naprawdę jest Kasia Cichopek. Początek wielkiej przyjaźni w TVP? Fot: TRICOLORS/East News, Adam STASKIEWICZ/East News, Kent Wood/East News/Science Source

Kasia Cichopek to kobieta anioł czy złowieszcza femme fatale? Z tego co mówi Marcin Hakiel, aktorka z „M jak miłość” przypomina Cruellę De Mon. W obronie celebrytki stanęły jej koleżanki z TVP, czyli Izabella Krzan i Małgorzata Tomaszewska. Jaka naprawdę jest Katarzyna Cichopek w życiu prywatnym?

Kim naprawdę jest Kasia Cichopek? Marcin Hakiel publicznie oskarżył ją o zdradę w "Mieście kobiet", a media huczą o romansie z gwiazdorem Telewizji Publicznej. Urocza Kinga Zduńska to tak naprawdę Diabolina? Izabella Krzan i Małgorzata Tomaszewska, czyli koleżanki Kasi Cichopek z TVP,  stoją za nią murem i opowiedziały jaka jest naprawdę.

Jaka naprawdę jest Kasia Cichopek? Gwiazdy TVP się wygadały

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że Kasia Cichopek jest „wspaniałą kobietą i matką”. Przyznała, że jest pod wrażeniem jak gwiazda „M jak miłość” znosi kolejne falę hejtu i krytyki pod swoim adresem.

My Kasię bardzo wspieramy. Ja uważam, że Kasia jest wspaniałą kobietą i wspaniałą matką. Co jest bardzo ważne w tej całej sytuacji. Jest wspaniała i ma tak czyste serce, że dla mnie, to jest aż niesamowite, że może być człowiek, który dostaje z tej i z tamtej strony, i nadal mówi pokornie – ale ja będę spokojna, wszystko będzie dobrze. Ona jest po prostu wspaniałą kobietą – Małgorzata Tomaszewska chwali Cichopek.

Podobnego zdania o Kasi Cichopek jest zjawiskowa miss Izabella Krzan, namiętnie odsłaniająca litery w „Kole fortuny”. Zasugerowała, że mogłaby nawet być powierniczką jej sekretów i służy wsparciem w trudnych chwilach. Podkreśliła, że Kasię Cichopek i Marcina Hakiela zna od kilku lat.

Ja Kasię bardzo wspieram. Marcina i Kasie znam od kilku lat. Jestem raczej osobą, która nie wchodzi w kontakty związkowe i relacje, uważam, że to jest prywatna sprawa każdego z nas. Sama przechodziłam różnego typu sytuacje i wolałam, aby nikt nie ingerował w to. Jeżeli ktokolwiek z nich by kiedykolwiek się do mnie zwrócił i chciał się wygadać to jestem, ale raczej stronię od komentarzy, bo uważam, że jest to ich prywatna sprawa – powiedziała Izabella Krzan. (Jastrząb Post)

Czyżby to był początek nowej i wielkiej przyjaźni w TVP?

Czytaj także