18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre informacje

"Krzykacz" od dawna narzekał na zdrowie. Tragiczne doniesienia

Bartłomiej Ciepielewski
11.01.2021  15:16
Marek Pawłowski narzekał na zły stan zdrowia
Marek Pawłowski narzekał na zły stan zdrowia Fot: Facebook.com/ZłomowiskoPL

Na początku stycznia pochowano jednego z głównych bohaterów programu "Złomowisko PL". Nagła śmierć Marka Pawłowskiego wstrząsnęła całą Polską. Niedawno ujawniono przykre informacje na temat zmarłego.

Marek Pawłowski znany jako "Krzykacz" zmarł 31 grudnia w wieku 47 lat. Telewizyjnego ulubieńca żegnał tłum bliskich oraz znajomych. Przyczyna śmierci telewizyjnego gwiazdora nie została ujawniona.

Syn martwił się o zdrowie "Krzykacza"

Podczas ostatnich nagrań można było zaobserwować niepokojący stan zdrowotny Marka Pawłowskiego. Na jednym z odcinków widać jak bohater ciężko dyszy, opierając się o płot. "Krzykacz" nie był w stanie pomóc przy załadunku towaru. Osłabienie ojca dostrzegł młody Pawłowski, który zapytał się o jego samopoczucie.

Źle się czuję synku. Załadujemy to szybko i jedziemy - odparł Marek.

Zaniepokojony syn stwierdził, że ojciec potrzebuje wypoczynku. Niestety przeciążony organizm niebawem odmówił posłuszeństwa.

Pogrzeb odbył się 8 stycznia w pruszkowskim kościele św. Kazimierza. Niedawno poinformowano, że z problemami zdrowotnymi zmaga się drugi z bohaterów, Edek Kaliński.

Przeczytaj więcej
Komentarze