18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"oni mają szaleństwo we łbach "

Cugowski wieszczy śmierć Putina: RUSCY GO ZABIJĄ

03.03.2022  12:16
Krzysztof Cugowski wieszczy śmierć Putina: Otrują go
Krzysztof Cugowski wieszczy śmierć Putina: Otrują go Fot: MIKHAIL METZEL/AFP/East News, Piotr Molecki/East News

Były wokalista Budki Suflera wieszczy czarną przyszłość Władimirowi Putinowi. Krzysztof Cugowski jest pewny: Rosjanie zabiją swojego przywódcę. 

W Rosji dojdzie do zamachu stanu? Ktoś pociągnie za spust, poda truciznę, wysadzi w powietrze miejsce, w którym przebywa Władimir Putin? W przestrzeni publicznej pojawiają się coraz częstsze głosy, że jedynym sposobem na powstrzymanie agresji Rosji jest zabicie jej przywódcy. Kolejni specjaliści prognozują, że w kraju może dojść do krwawego puczu, w którym władza zostanie obalona. Pojawiła się już nawet pierwsza oferta gigantycznej nagrody za głowę dyktatora.

O tym, że Władimir Putin może zostać zamordowany, mówi w rozmowie z Interią... Krzysztof Cugowski. I tak, mówimy o piosenkarzu, byłym wokaliście Budki Suflera, człowieku, który nie jest politologiem, politykiem, wojskowym... zwięźlej - nie jest ekspertem od Rosji czy wojny. Ale i tak wie swoje.

Cugowski wieszczy śmierć Putina. "Zamordują go"

Krzysztof Cugowski twierdzi, że doskonale zna Rosję i Rosjan, wie, co w ich głowach siedzi i do czego są zdolni. - Byłem tam dwa razy po dwa miesiące na trasach koncertowych. Wiem, jaka jest mentalność Rosjan - mówi wokalista.

U nich zawsze, czy był car, czy bolszewik, czy ten jegomość, co teraz, było w łbach to mocarstwowe szaleństwo

- oświadczył pewien siebie Krzysztof Cugowski i zapowiedział, że Władimir Putin zostanie zgładzony.

Kto miałby zabić rosyjskiego dyktatora? Śmierć miałaby nadejść z dość niespodziewanej strony, czyli od dotychczasowych przyjaciół władzy, wpływowych, ultrabogatych oligarchów. Przez liczne sankcje z Zachodu ludzie ci zostali odcięci od swoich majątków i licznych przyjemności, przestali zarabiać. A skoro tak i jeśli chcą wrócić do dawnego życia, mogą postąpić tylko w jeden sposób. - Putina otrują, bo oligarchowie przestali zarabiać pieniądze - mówi Krzysztof Cugowski.

Podejrzewam, że Putina zdejmą. Miejscowi go zlikwidują. Dotąd przy nim zarabiali pieniądze, teraz je potracili, więc zamienią go na innego. Wcale nie lepszego, ale to da nam parę lat spokoju na to, żeby się przygotować, bo kiedyś znowu nastąpi to, co mamy teraz. Tam jest szaleństwo mocarstwowości, sny o wielkiej Rosji. Oni to mają pod skórą. Mogą nie dojadać, ale Rosja musi być wielka, musi być mocarstwem. Mnie śmieszy gadanie, że ten naród jest inny niż Putin. Nie, ten naród jest dokładnie taki, jak Putin

- twierdzi wokalista.

Krzysztof Cugowski wierzy przy tym, że Ukrainie uda się odeprzeć inwazję wroga. przy pomocy zachodu, który przekazuje jej sprzęt i pomoc humanitarną, mają - jego zdaniem - ogromne szanse na zwycięstwo.

Czytaj także