18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poznajcie Krzysia juniora

Ukrywają go przed światem? Oto nieznany syn Cugowskiego

05.12.2019  14:26
Ukrywają go przed światem? Oto nieznany syn Cugowskiego
Ukrywają go przed światem? Oto nieznany syn Cugowskiego Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Krzysztof Cugowski ma trzech synów. Dwaj starsi zrobili karierę jako zespół Bracia, ale o najmłodszym nikt nie wie nic. Poznajcie Krzysztofa juniora.

Krzysztof Cugowski jest artystą i mężczyzną spełnionym. Zrobił nie tylko wielką karierę, ale doczekał się trzech synów. Dwóch starszych zna cała Polska - poszli w ślady ojca i założyli zespół muzyczny, który przyniósł im sławę. O najmłodszym - Krzysztofie Cugowskim juniorze nie wiadomo właściwie nic.

Nieznany Krzysztof Cugowski junior

Czyżby rodzina ukrywała Krzyśka? A może to on sam nie ma ochoty na blask fleszy? Jak się okazuje, najmłodszy Cugowski wyprowadził się z kraju i wjedzie za granicą zupełnie normalne życie. Nikt nie wie, że jest synem gwiazdora.

Żyję w Anglii, wiodę ciche życie, studiuję, próbuję sam do czegoś dojść. Nikt mi nie mówi, co mam robić. Po prostu robię, to co lubię

- mówił sam o sobie dla serwisu Kobieta WP.

Młody Krzysztof twierdzi, że nie chciał bazować na znanym nazwisku - wolał osiągnąć coś sam. Wyjazd do Anglii pomógł mu w tym, by mieć zupełnie czystą kartę i samemu walczyć o siebie.

EAST NEWS

Krzysztof jednakże również zachował w sobie artystyczne zacięcie - w Anglii bowiem studiuje aktorstwo. Mamy nadzieję, że faktycznie uda mu się osiągnąć sukces, chociaż pochodząc z takiej rodziny, na pewno czuje podświadomie dużą na to presję.

Bycie aktorem filmowym to moje marzenie. Uwielbiam też występować na deskach teatru. Widzisz publiczność, masz bezpośredni kontakt, od razu dostajesz informację zwrotną czy to się podoba, czy nie. Jeśli chodzi o filmy, to muszę jeszcze poczekać. W świecie idealnym chciałbym mieć styczność zarówno z aktorstwem teatralnym, jak i filmowym

- relacjonuje.

Pozostaje nam chyba życzyć spełnienia marzeń. 

Czytaj także