18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Anna Dymna ujawnia dramat

Krzysztof Globisz nie może mówić. Problemy po wylewie

Wojciech Kozicki
08.10.2021  13:15
Krzysztof Globisz cierpi po udarze. NIE MOŻE MÓWIĆ!
Krzysztof Globisz cierpi po udarze. NIE MOŻE MÓWIĆ! Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Aktor Krzysztof Globisz w coraz gorszym stanie. Kilka lat temu przeszedł wylew i ma coraz większe problemy zdrowotne. Anna Dymna poinformowała, że artysta nie może już nawet mówić.

Krzysztof Globisz wciąż walczy o zdrowie po ciężkim wylewie, który przeszedł w 2014 roku. Niestety, wygląda na to, że tę walkę przegrywa. Aktorka Anna Dymna, której fundacja zbierała fundusze na jego leczenie, przekazała właśnie smutną wiadomość. Stan zdrowia aktora uległ pogorszeniu.

Pogorszenie stanu Krzysztofa Globisza. Zdrowotny dramat aktora

Globisz miał pojawić się podczas organizowanego przez Dymną Krakowskiego Salonu Poezji, ale musiał zrezygnować z udziału w imprezie. Informację o tym przekazała żona Globisza. W rozmowie z „Na żywo” Anna Dymna ujawniła, że  nie mógł się pojawić, ponieważ „nie mógł mówić”.

Wszystko zaplanowaliśmy, choć do samego końca nie wiedziałam, jak to wszystko się odbędzie. Niestety, nie będzie z nami Krzysia Globisza, bo nie może mówić.Wszyscy wierzymy, że Krzysiek wróci na scenę i do pracy. Ten głupi udar nie może mu wszystkiego przekreślić i ja to wiem – powiedziała Anna Dymna.

Jak przypominają media, Krzysztof Globisz po wylewie przeszedł trepanację czaszki, a później przez kilka miesięcy był w śpiączce. W 2015 roku wrócić do teatru i na plan filmowy. Mamy nadzieję, że wróci do pełni zdrowia i wkrótce zobaczymy go w kolejnych wspaniałych rolach.

Mistrzu, Planeta.pl życzy zdrowia!

Krzysztof Globisz po udarze ma problemy z mówieniem [WIDEO]

logo Tu się dzieje