18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre

Krzysztof Ibisz ma POWAŻNY PROBLEM. To utrudnia mu życie

11.07.2022  08:53
Krzysztof Ibisz ma natręctwa
Krzysztof Ibisz ma natręctwa Fot: TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz żyje i zachowuje się jak najbardziej pewna siebie osobowość telewizyjna świata. Niestety, prywatnie prezenter ma poważne problemy, które utrudniają mu życie.

Krzysztof Ibisz od lat pozostaje w świadomości fanów telewizji. Mężczyzna jest niezatapialnym punktem programu życia show-biznesu. Jak się jednak okazuje, prywatnie wcale nie jest u niego aż tak kolorowo.

Krzysztof Ibisz ma pewne problemy, które mocno utrudniają mu funkcjonowanie. Prawie sześćdziesięcioletni celebryta, który wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem, musi mieć w domu wszystko ułożone pod linijkę, a prywatnie także zaplanowane. 

Krzysztof Ibisz ma poważne problemy prywatne

To nie tylko z uwagi na pedantyzm prezentera, ale również z uwagi na liczne natręctwa Krzysztofa Ibisza, które naprawdę potrafią utrudnić funkcjonowanie dziennikarza. Jego partnerki i pociechy musiały się do tego wszystkiego przyzwyczaić.

Koszule muszą wisieć ułożone nie tylko kolorami, ale w określonej kolejności. Jeżeli chodzi o kołnierzyki to najpierw rozwarte, potem nierozwarte, z plisą, stojące, z wywiniętym mankietem i tak dalej. To jest cała filozofia, więc tylko ja mogę odkładać ubrania, bo wiem, że akurat ta koszula ma tu wisieć. To nie może inaczej być

- opowiada szczerze Krzysztof Ibisz.

Nie pójdę spać, jak nie jest pozmywane, jak rzeczy nie są w zmywarce. Muszę mieć poczucie, że kiedy rano wstaję, to mam nowy dzień

- dodaje. 

Z pewnością szczególnie trudne będzie to do osiągnięcia przy malutkim dziecku, które ma się wkrótce narodzić. Trzymamy kciuki za świeżo upieczoną rodzinkę, by była w stanie poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami.

Czytaj także