18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosi, by go nie klikać

Ibisz nie żyje? Skomentował plotki

Wojciech Kozicki
14.06.2022  21:22
Krzysztof Ibisz żyje i nie miał wypadku - uważajcie na fake newsy!
Krzysztof Ibisz żyje i nie miał wypadku - uważajcie na fake newsy! Fot: VIPHOTO/East News

Krzysztof Ibisz zginął tragicznie w wypadku samochodowym? Pojawiły się doniesienia o śmierci popularnego prezentera Polsatu. Na szczęście sam zdementował te plotki. Ostrzegł, by nie klikać w podejrzane linki!

W sieci krążą dramatyczne informacje, że Krzysztof Ibisz nie żyje, ponieważ poniósł śmierć w wypadku samochodowym. Na szczęście popularny celebryta sam odniósł się do plotek i fake newsów. Zapewnił, że CZUJE SIĘ ŚWIETNIE i ostrzega przed klikaniem w podejrzane linki.

Plotki o wypadku Ibisza. Fake newsy w internecie

Ktoś próbuje oszukać Polaków, pokazując zdjęcie zniszczonego samochodu i pisząc o śmierci Ibisza. On sam ostrzega, by nie dać nabrać się oszustom z fałszywej strony na Facebooku. Zależy im na kliknięciu w link, by zdobyć loginy internautów.

Ibisz miał wypadek samochodowy! Wideo tylko dla wrażliwych. W nocy około godziny 3:30 pędzące z naprzeciwka auto wyprzedzało pojazd, który prowadził pijany... – pojawiła się kłamliwa informacja w internecie, przed którą ostrzega „Plejada”.

Krzysztof Ibisz na Instagramie oficjalnie potwierdził, że żye i ma się dobrze. Wspierają go takie gwiazdy jak m.in. Katarzyna Zielińska i Rafał Zawierucha.

Uwaga, oszustwo. Nie daj się złapać "na Ibisza". Nie klikajcie w podane tam linki. Poprowadzą was na fałszywą stronę Facebooka i poproszą o wasze loginy. Jeśli je podacie, przejmą wasze konto – ostrzega Krzysztof Ibisz.