18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ładnie?

Ibisz zdradził płeć synka! Imię po rosyjskim prezydencie

20.09.2022  13:53
Krzysztof Ibisz pokazałdziecko. Zdradził płeć i imię
Krzysztof Ibisz pokazałdziecko. Zdradził płeć i imię Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Polska znów się powiększyła, tym razem o maleńkiego Ibisza. Znany prezenter Krzysztof Ibisz doczekał się kolejnego dziecka, a teraz zdradził jego płeć i imię.

W ostatni weekend Polskę obiegła szczęśliwa nowina. Wiecznie młody i wolny od zmarszczek, choć już 57-letni Krzysztof Ibisz i jego najnowsza, 30-letnia żona Joanna, doczekali się swego pierwszego dziecka. Początkowo nie było wiadomo, czy to chłopiec, czy może raczej dziewczynka, ani jakie imię wybrali świeżo upieczeni rodzice. Teraz zdradzili te nurtujące informacje.

Malutkie Ibiszątko na świat przyszło 18 września. 20 września Krzysztof i Joanna Ibiszowie opublikowali w mediach społecznościowych pierwsze fotki z dzieciątkiem i ujawnili, że to chłopczyk. Oznacza to, że znany prezenter doczekał się trzeciego syna.

Krzysztof Ibisz zdradza imię synka

Poza płcią, rodzice zdradzili też, jak nazwą dziecko - ich kochany synek dostanie imię po rosyjskim prezydencie... Oczywiście nie mowa tu o Władimirze Putinie, to byłoby dość dziwne. Obstawiamy też, że to jednak nie Jelcyn był dla nich inspiracją. Faktem jest jednak, że noworodek to Borys.

18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy

- napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie. I zapewnił, że on i jego ukochana żona, czują się "Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie".

My zaś w tej pięknej chwili życzymy im szczęścia i zastanawiamy się, czy mały Borys odziedziczył po tacie gen bycia wiecznie młodym...