18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już wszystko jasne

Jackowski już wie, kto będzie prezydentem Polski. Zaskoczeni?

19.10.2019  13:05
Jackowski już wie, kto będzie prezydentem Polski. Zaskoczeni?
Jackowski już wie, kto będzie prezydentem Polski. Zaskoczeni? Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski w 2020 roku. Wizje, przeczucie a może zwykła logika? Co go do tego przekonania doprowadziło, przekonajcie się sami. 

Krzysztof Jackowski wysławił się współpracą z policją i regularną pomocą w poszukiwaniu osób zaginionych i rozwiązywaniu zawiłych zagadek kryminalnych. Potem jednak, kiedy już uzyskał sprawę, jasnowidz z Człuchowa zaczął opowiadać o wizjach dużo bardziej społecznych.

Regularnie przewiduje wybuch III wojny światowej oraz tragedie, które nas czekają. Teraz postanowił skupić się na wyborach prezydenckich, które będą miały miejsce w 2020 roku.

Krzysztof Jackowski wie, kto zostanie prezydentem

Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnich wyborach, a Krzysztof Jackowski już obstawia, kto zostanie głową państwa. Nastroje w Polsce są bardzo podzielone. Z jednego z najnowszych sondaży wynika, że gdyby tylko kandydował, to Donald Tusk miałby ogromną szansę na wygraną.

Co na to wszystko sam jasnowidz?

Pan prezydent Duda ma swój stały elektorat, który może wydawać się trochę niebezpieczny, ponieważ on nie przyrasta, a stoi w miejscu. Andrzej Duda czy Donald Tusk? Dobre pytanie. Weźmy pod uwagę fakt, że zarówno Andrzej Duda jak i Donald Tusk mają wielu zagorzałych zwolenników, jak i wielu przeciwników. Jeżeli złożymy tych dwóch polityków jako głównych kandydatów w wyborach prezydenckich, to jeden drugiego musi "zjeść". I w tym przypadku "pożarty" zostanie ten, którego nie widać. (jasnowidz zasłonił zdjęcie obecnego prezydenta - przyp. red.)

- tłumaczył na wideo nagranym przez SE, Jackowski.

Na konkretne pytanie o to, czy to Donald Tusk zostanie prezydentem Polski w 2020 roku, jasnowidz odparł:

Jeżeli będzie kandydował

Zaskoczeni? A może macie podobne do Jackowskiego przeczucia?