18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie źle

Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas III wojna światowa

06.11.2019  17:05
Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas III wojna światowa
Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas III wojna światowa Fot: GERARD/REPORTER i WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski nie ma już żadnych wątpliwości. Stoimy u progu III wojny światowej i nie ma odwrotu. Polska znajdzie się w centrum dramatu. 

Krzysztof Jackowski dawno temu zajmował się jasnowidzeniem dla policji. Jednak odkąd jego nazwisko zyskało rozgłos - zajął się również tematami bardziej społecznymi i politycznymi. Teraz przepowiada nawet tak dramatyczne rzeczy, jak III wojnę światową.

III wojna światowa jest już u naszego progu. Krzysztof Jackowski przewiduje, że czeka nas prawdziwy dramat i niestety, Polska znajdzie się w centrum tragicznych wydarzeń.

Krzysztof Jackowski przewiduje III wojnę światową

Jackowski już kilka miesięcy temu wspominał, że jego zdaniem Turcja w jakiś sposób zaangażuje się w konflikt w Syrii. Miał rację! Kilka tygodni temu Turcja przeprowadziła militarną operację przeciwko Kurdom. Oczywiście na terenie objętej wojną domową Syrii. Widać, że intuicja jasnowidza w tym wypadku nie myli, co jest niepokojące.

Krzysztof Jackowski mówi jeszcze o jakimś podstępie, który odegra ogromną rolę w tym wszystkim. 

W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane

- mówił na swoim kanale na YouTubie. 

Do tego, mamy najgorszą możliwą lokalizację w tej sytuacji. O tym również wspominał Jackowski. Zapytany o to, czy odczujemy skutki konfliktów zbrojnych, odpowiedział:

W tym miejscu (Bliski Wschód – przyp. red.) na pewno tak, ponieważ ruchy Stanów Zjednoczonych w stosunku do Syrii są bardzo niezrozumiałe. To wygląda mi na podstęp

- skomentował jasnowidz.

To faktycznie nie jest najlepszy scenariusz na najbliższe lata. Mamy szczerą nadzieję, że się nie spełni. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej