18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś zobaczył?

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed Szumowskim

12.05.2020  20:48
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed Szumowskim
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed Szumowskim Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski ostatnio skupiał się głównie na swoich wizjach, ale teraz postanowił wrócić do kryminologicznych korzeni. Ostrzega Polaków przed ministrem zdrowia. 

Krzysztof Jackowski od lat skupia się przede wszystkim na przewidywaniu przeszłości. Regularnie ostrzega nas przed kataklizmami, wojnami, zamachami. Teraz jednak postanowił cofnąć się do swoich korzeni i przestrzega Polaków przed... ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed Szumowskim

Krzysztof Jackowski zanim stał się głównym, polskim jasnowidzem, współpracował ściśle z policją. Często szukał zaginionych i brał udział w rozwiązywaniu nawet najbardziej zagmatwanych spraw kryminalnych. Teraz postanowił wrócić do umiejętności nabytych przez lata współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

Okazuje się, ze Krzysztofa Jackowskiego niepokoi osoba Łukasza Szumowskiego, który od tygodni jest twarzą walki z pandemią koronawirusa. Jasnowidz z Człuchowa ostrzega wszystkich i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. 

Patrzyłem sobie na ministra zdrowia i widziałem, że oczy mu odbiegały po niektórych pytaniach. Ja jestem na to bardzo wyczulony, rozwiązywałem wiele spraw kryminalnych. Powiem Państwu, że winna osoba, która coś ukrywa albo coś ukrywa, ucieka oczyma. Pan Szumowski tak się zachowuje, w moim mniemaniu, przy niektórych odpowiedziach

- dzielił się swoimi wrażeniami po jeden z konferencji prasowych ministra.

Czyżby szósty zmysł Krzysztofa Jackowskiego już wtedy wyczuł nadciągającą aferę z zakupem 5 milionów maseczek? Wszystko jest możliwe!

Przeczytaj więcej
Komentarze