18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz i trudne tematy

Krzysztof Jackowski podjął temat śmierci. Zdjęcie grobu wywołało burzę

04.11.2019  14:22
Krzysztof Jackowski podjął temat śmierci. Zdjęcie grobu wywołało burzę
Krzysztof Jackowski podjął temat śmierci. Zdjęcie grobu wywołało burzę Fot: Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski jest aktualnie zdecydowanie najpopularniejszym, polskim jasnowidzem. Mężczyzna na swoim Facebooku podjął temat śmierci. Osoby, które go obserwują, szeroko komentowały zdjęcie zamieszczonego przez niego grobu. 

Krzysztof Jackowski wysławił się wielokrotną współpracą z policją, której nie raz i nie dwa pomógł w sytuacjach patowych. Ostatecznie jednak nieco się przekwalifikował i zaczął mówić głównie o sprawach społecznych.

Zamiast szukać zaginionych i zamordowanych, Krzysztof Jackowski skupił się na przepowiadaniu końca świata, pogody albo politycznej przyszłości Polski. Jasnowidz pozostaje też ciągle aktywny w mediach społecznościowych.

Krzysztof Jackowski mówi o śmierci

Ponieważ nie raz i nie dwa twierdził, że ma kontakt z duszami zmarłych, nie mógł sobie odpuścić komentarza z okazji Wszystkich Świętych. Na swoim Facebooku zamieścił zdjęcie grobu, bez żadnego imienia czy nazwiska zmarłego i... z bardzo znaczącym "nekrologiem".

Na płycie nagrobnej widniał następujący napis:

Śmierć nie istnieje. Hasam sobie poza ciałem. Pozdrawiam 

Bardzo to współgra z poglądami Krzysztofa Jackowskiego, który nie raz i nie dwa zapewniał, że śmierć jest jedynie swego rodzaju "przejściem" do innego świata, z którym on szczęśliwie miewa kontakt.

Poruszenie tematu śmierci szybko zelektryzowało osoby obserwujące jasnowidza w mediach społecznościowych. Posypały się komentarze, a właściwie cała lawina różnych twierdzeń. 

Tak to będzie, będziemy sobie wszyscy wspólnie hasać i będzie pięknie 

- możemy przeczytać.

Nigdy nie rozumiałam, dlaczego tak ważne dla ludzi jest ich ciało i dlaczego tak ważne jest ich doczesne życie. Dla mnie oczywiste jest to, że śmierć nie istnieje... Cmentarze są zbędne... Nikt tego nie rozumie... Niestety

- wyznaje internautka. 

Zgadzacie się z sentencją zamieszczoną przez Jackowskiego?