18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie stan wojenny?

Jackowski poznał myśli Kaczyńskiego. Prezes chce wojny?

23.03.2021  18:34
Krzysztof Jackowski poznał myśli prezesa
Krzysztof Jackowski poznał myśli prezesa Fot: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski podczas ostatniego spotkania z fanami poinformował, że podjął próbę poznania myśli Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem jasnowidza prezes ma w głowie między innymi konflikt zbrojny oraz siłowe przejęcie władzy.

Podczas ostatniej transmisji "na żywo" polski Nostradamus przyznał, że udało mu się poznać myśli Jarosława Kaczyńskiego. Wróżbita patrząc na zdjęcie prezesa, doznał olśnienia, a swoją wizją podzielił się z fanami.

Zanim zacząłem audycją i popatrzyłem na zdjęcie pana Kaczyńskiego, miałem poczucie, w którym kojarzyły mi się słowa "wojsko", "pełna gotowość" i "przejęcie władzy". Nie chodzi o to, że wojsko przejmie władzę po PiS-ie. Chodzi o myśl osoby ze zdjęcia. Więc jak można przejąć władzę, kiedy się ją ma? - zastanawiał się Jackowski.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że niebawem polski rząd uaktywni wojsko, jednak nie jest w stanie dokładnie określić w jakim celu. Jak uważa, mobilizacja armii będzie spowodowana sytuacją toczącą się poza granicami naszego kraju.

Krzysztof Jackowski rozszyfrował Kaczyńskiego

W dalszej części wizji jasnowidz przyznał, że w głowie prezesa PiS dość często pojawia się nazwisko "Dworczyk".

Cały czas widzę nazwisko "Dworczyk", jakby coś, co robi teraz ten pan, było bardzo ważne dla pana Kaczyńskiego. Mam poczucie, że Kaczyński na coś czeka, na przykład chce maksymalnie przedłużyć obecną sytuację - opowiada zaniepokojony wróżbita.

Jackowski kończąc wróżenie, wyczytał z głowy Kaczyńskiego informację, że nadejdą czasy, gdy bez pomocy wojska sprawowanie władzy będzie niemożliwe. Czyżby prezes szykował nowy stan wojenny?

Czytaj także
Przeczytaj więcej