18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca wizja

Jackowski straszy katastrofą. Nadchodzi wiosna grozy

Bartłomiej Ciepielewski
26.02.2021  15:44
Krzysztof Jackowski zapowiada koniec
Krzysztof Jackowski zapowiada koniec Fot: Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski uważa, że obecny rok będzie o wiele gorszy od poprzedniego. Pierwsze sygnały nadchodzącej katastrofy odczujemy już w kwietniu.

Znany, polski jasnowidz znowu spojrzał przyszłość, a wizja, której doznał, wprawiła go w osłupienie. Rok 2021 będzie rokiem nienormalnym, obfitującym w konflikty oraz gospodarcze trzęsienia ziemi. Jackowski swoją szokującą wizją podzielił się podczas ostatniej transmisji w serwisie YouTube.

Krzysztof Jackowski zapowiada ekonomiczną katastrofę

Jasnowidz podczas ostatniego występu "na żywo" zapowiedział zbliżające się problemy ekonomiczne. Pierwsze z nich odczuwalne będą już na początku wiosny.

W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę - oświadczył wróżbita.

Najgorsze kłopoty spotkają nas w lipcu. Jak informuje Jackowski, to wtedy wszystko runie w zaledwie jeden dzień.

Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę - ostrzega Jackowski.

Krzysztof Jackowski przewiduje, że kryzys będzie rozwijał się przez cały rok i nikt nie będzie w stanie go powstrzymać. Na koniec dodał, że warto zabezpieczyć swój majątek, inwestując w rzeczy, które nie stracą na katastrofie ekonomicznej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze