18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec nadziei?

Fala mroku nadciąga nad Polskę? Jackowski straszy zarazą

01.07.2021  13:45
Krzysztof Jackowski nie ma dobrych informacji
Krzysztof Jackowski nie ma dobrych informacji Fot: Karol Makurat/REPORTER

Polski Nostradamus z Człuchowa znowu szokuje przerażającą wizją przyszłości. Tym razem Krzysztof Jackowski przepowiedział rolnikom pogodę oraz ujawnił, jak będzie wyglądała czwarta fala koronawirusa w Polsce.

Krzysztof Jackowski o lat przyciąga fanów, którzy z uwagą słuchają wszystkich jego przepowiedni. Co ciekawe, spora część jego wizji okazuje się prawdziwa, choć zdarza się, że "wewnętrzny głos" płata mu figle. Niestety, z miesiąca na miesiąc proroctwa wróżbity są coraz bardziej mroczne...

Krzysztof Jackowski widział czwartą falę COVID-19

Jasnowidz z Człuchowa dzieli się swoimi wizjami i "przeczuciami" na kanale YouTube. W najnowszym filmie zdradził czy czwarta fala koronawirusa zaatakuje Polskę oraz jakie będą tego skutki. Choć sytuacja pandemiczna w Polsce nieco się uspokoiła, wariant Delta wkrótce może podbić nasz kraj.

Pewna rzeczywistość została już zmieniona. Jak w tych czasach zmienia się rzeczywistość? Wystarczy to ogłosić. Przyjmujemy informacje, one w naszych głowach zajmują miejsce i rzeczywiście w pewnym momencie zaczynamy tą ogłoszoną rzeczywistość akceptować. W czwartej fali będziemy bali się efektów tego, na co niektóre osoby będą chorowały - zapowiedział Nostradamus z Człuchowa.

Następnie Jackowski odniósł się do sytuacji pogodowej tego lata. Jak twierdzi, czeka nas normalne, "przeplatane" lato.

Jeszcze trochę suszy będzie, a potem lato zmieni się w bardzo pogodowo urozmaicone. To znaczy, będzie przeplatane. Przeciętne, polskie lato. Tak mi się wydaje - dodał jasnowidz.

Niestety, jak wynika z wcześniejszych przepowiedni człuchowskiego wróżbity, już od września czekają nas trudne czasy. Trzymamy kciuki, by tym razem przepowiednia się nie sprawdziła.

Czytaj także
Przeczytaj więcej