18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie atak z zaskoczenia

Krzysztof Jackowski wypatrzył nowe zagrożenie. "Rząd ją ukrywa"

29.09.2021  17:37
Krzysztof Jackowski dostrzegł nowe zagrożenie
Krzysztof Jackowski dostrzegł nowe zagrożenie Fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Krzysztof Jackowski przez lata zapracował na miano najsłynniejszego, polskiego jasnowidza. Tym razem człuchowski celebryta postanowił skupić się na kwestiach ekonomicznych naszego kraju. Dał Polakom BARDZO WAŻNĄ RADĘ!

Krzysztof Jackowski nie boi się poruszać żadnych tematów. Polski Nostradamus wielokrotnie pomagał w szukaniu zaginionych osób lub rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Ostatnio aktywniej udziela się w serwisie YouTube, gdzie porusza tematy polityczne, społeczne, a nawet zapowiada pogodę na święta.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed inflacją

Najnowsza wizja człuchowskiego medium dotyczy sytuacji ekonomicznej w kraju, a dokładniej inflacji. Jackowski uważa, że rząd lekceważy to zjawisko, ale ono nie wyhamuje.

Ona jest. To, że rząd ją trochę ukrywa, trochę lekceważy, to jeszcze większość z nas jest spokojna, gdyż każdy wyczuwa tę inflację. Zauważa j ją i rozumie. Ale też rząd uspokaja, że to się uspokoi. Nie sądzę - stwierdził 58-latek.

Przez ostatnie lata w Polsce powstało mnóstwo nowych osiedli mieszkaniowych. Deweloperzy mają ręce pełne roboty, a chętnych jak na razie nie brakuje. Jackowski przestrzega jednak, by obecnie nie decydować się na zaciągnięcie kredytu.

To jest bardzo zły moment na wzięcie kredytu, dlatego, że owa inflacja, która będzie się toczyć, na pewno spowoduje podniesienie stóp procentowych. A to dla wielu, którzy wzięliby kredyt, będzie oznaczało poważne problemy ekonomiczne. Jeśli nie ma się oszczędności, to lepiej unikać kredytów - podsumował polski Nostradamus.

To kolejna niezbyt pocieszająca wróżba jasnowidza z Człuchowa. Pozostaje mieć nadzieje, że wkrótce doczekamy się pozytywnych wieści dotyczących przyszłości.

Czytaj także
Przeczytaj więcej