18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zima stulecia?

Jackowski zapowiada POGODOWY ARMAGEDON. Będą poważne zmiany

06.09.2021  17:00
Krzysztof Jackowski przewiduje mroźną zimę
Krzysztof Jackowski przewiduje mroźną zimę Fot: Michal Wozniak/East News

Nostradamus z Człuchowa ponownie podzielił się szokującą wizją dotyczącą najbliższych tygodni. Tym razem Krzysztof Jackowski poinformował, jaka będzie pogoda we wrześniu i październiku. Jego słowa zaskoczyły internautów.

Krzysztof Jackowski od lat zaskakuje i szokuje swoimi kontrowersyjnymi wizjami, które według fanów czasem okazują się nawet prawdziwe. Tym razem człuchowski jasnowidz postanowił wywróżyć, jaka będzie tegoroczna jesień. Jak poinformował w rozmowie z "Super Expressem" pogoda we wrześniu znacząco się ustabilizuje.

Po tym co nam końcówka sierpnia zafundowała i właściwie pierwsze dni września, takiego chłodu i deszczu, to mam takie wrażenie, że we wrześniu pogoda się ustabilizuje - mówił Jackowski.

Do niepokojących zmian dojdzie natomiast pod koniec miesiąca. Czeka nas wtedy "niespotykane" ochłodzenie.

Krzysztof Jackowski zapowiada mroźną zimę

Krzysztof Jackowski przewiduje, że zima może zawitać w kraju już pod koniec września i na początku października.

Być może pod koniec września, a na początku października przyjdzie moment, to może być niedługi moment, ale może być bardzo poważne ochłodzenie. Takie, które jest raczej niespotykane, ponieważ może to powodować poważne przymrozki, ewentualnie w którychś regionach śnieg, choć jeszcze o tej porze, powiedzmy przełom września i października, nie za bardzo jest zimowo. A taki epizod zimowy może być - przewiduje jasnowidz.

Jackowski uważa też, że tegoroczna zima będzie dość chłodna oraz "podobna do tej, jaka była w ubiegłym roku".

Czytaj także
Przeczytaj więcej