18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ukryty talent?

Jackowski zdetronizowany przez Gessler. Przepowiedziała pandemię [FOTO]

14.04.2020  16:11
Jackowski zdetronizowany przez Gessler. Przepowiedziała pandemię [FOTO]
Jackowski zdetronizowany przez Gessler. Przepowiedziała pandemię [FOTO] Fot: Instagram/magdagessler_official

Krzysztof Jackowski był do tej pory najpopularniejszym, polskim jasnowidzem, ale być może już niedługo jego miejsce zajmie Magda Gessler. Restauratorka przewidziała koronawirusa jeszcze na początku roku. Jedno zdjęcie, które zamieściła w internecie, jest wybitnie wymowne. 

Krzysztof Jackowski póki co dzierży berło naczelnego, polskiego jasnowidza. Jednakże pod medialnym bokiem rośnie mu blond włosa konkurencja. Magda Gessler wielokrotnie przyznawała, że ma niesamowicie rozwiniętą intuicję. Tym razem owa intuicja pozwoliła jej wyczuć nadchodzącą pandemię koronawirusa.

Krzysztof Jackowski zdetronizowany przez Gessler

Krzysztof Jackowski z całą pewnością będzie rozczarowany, gdy dowie się, jak bardzo Gessler wysadziła go z siodła przepowiedni. W pierwszych miesiącach felernego 2020 roku miała już gotowe przeczucie nadchodzącego dramatu. Dodatkowo wstawiła na Instagram wyjątkowo wymowne zdjęcie.

Król Waldemar i królowa... ale to była bajka... ale ten sylwester był inny. Ja o 12 czułam się jak sparaliżowana i smutna. Nie rozumiałam. Przeczuwałam... ale dalej musi być tylko lepiej... padało całą noc, ale za oknem znów jest słońce

- napisała Magda Gessler na Instagramie.

Trzeba przyznać, że umieszczona na burzy jasnych loków korona, dodaje w tym momencie zdjęciu dramatyzmu i wiarygodności. Myślicie, że Magda Gessler faktycznie skrywa przed fanami talent wróżbiarski?

Przeczytaj więcej
Komentarze