18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce pęka

Prawda o śmierci Kiersznowskiego. Wyznała ją bliska osoba

25.10.2021  12:54
Nie żyje Krzysztof Kiersznowski
Nie żyje Krzysztof Kiersznowski Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Jego śmierć była dość niespodziewana, chociaż artysta chorował od wielu lat. Ewa Ziętek, koleżanka z planu, zdradziła prawdę na temat jego odejścia. Te słowa poruszają nami do głębi.

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor na zawsze zapisze się w naszej pamięci, jako niezapomniany Wąski z komedii pt. "Kiler". W chwili śmierci artysta miał 70 lat. Teraz ze łzami żegnają go zrozpaczeni fani, przyjaciele, a nawet prezydent Polski.

Wiadomo już, że od jakiegoś czasu artysta podupadał na zdrowiu. W sierpniu 2020 roku przeszedł operację udrażniania żył. Dodatkowo, o czym niewiele osób wiedziało, przez lata chorował na nowotwór. Ostatecznie wszystkie te czynniki doprowadziły do jego śmierci.

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski

Koleżanka z planu serialu, w którym oboje grali, Ewa Ziętek, zdradziła więcej szczegółów na temat jego śmierci. We wspomnieniach przyjaciółki Krzysztof Kiersznowski pozostanie nieodżałowaną częścią jej życia.

"Był świetnym aktorem, ale też wspaniałym człowiekiem. Takich mężczyzn już nie ma. Szlachetnych, empatycznych i szarmanckich. Nie dbał o pieniądze, dbał o innych. Na planie nie dawał po sobie poznać, że coś go boli, a czasem cierpiał. Po mnie od razu widać, jak nie podoba mi się ktoś, z kim gram albo coś mi nie pasuje. Krzysztof nie okazywał niechęci czy niezadowolenia. Nie dało się też przy nim kłamać" - mówiła Ewa Ziętek dla Wirtualnej Polski.

Wie pani, ja byłam niedawno w jego domu. Chciałabym z taką godnością znosić cierpienie

- podkreśliła.

Wiemy więc, że Krzysztof Kiersznowski przed swoją śmiercią bardzo cierpiał. To dodatkowo dokłada nam trosk w tym krótkim momencie po jego śmierci. Współczujemy szczególnie jego najbliższym.