18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jak?!

Wskrzeszą Krawczyka? Będą się NOWE PŁYTY zmarłego wokalisty

21.09.2022  16:27
Krzysztof Krawczyk wyda nowe płyty. Chociaż nie żyje
Krzysztof Krawczyk wyda nowe płyty. Chociaż nie żyje Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER

Choć Krzysztof Krawczyk dawno nie żyje, do sprzedaży trafią jego nowe płyty! Pierwszy krążek już za chwilę. Jak to możliwe?

Krzysztof Krawczyk był wielkim polskim wokalistą, łączył pokolenia i niezmiennie cieszył się ogromną sympatią Polaków. Niestety wiosną 2021 roku, w poniedziałek wielkanocny, artysta odszedł z tego świata. Miał 75 lat.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka wydarzyło się bardzo dużo. Nagle objawił się jego syn z szeregiem żądań, dawni koledzy wszczęli kłótnie, żona rozpaczała na łamach kolejnych gazet, zaczęły się swary o majątek i dorobek. Mijają kolejne miesiące, a o wokaliście ciągle się mówi i zdaje się, że jeszcze długo to nie minie. Pojawiła się bowiem właśnie nowa, sensacyjna wiadomość o nim.

Krzysztof Krawczyk wyda nowe płyty. Chociaż dawno nie żyje

Choć Krzysztof Krawczyk nie żyje, już niedługo do sklepów trafią jego... nowe piosenki. Nie będą to pojedyncze utwory wygrzebane z szuflady, a całe płyty zapełnione nowiutką, świeżutką muzyką. Jak to możliwe?

Informację o nowych wydawnictwach ujawnił były menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. W rozmowie z Faktem wyjawił, że jego przyjaciel i współpracownik przed śmiercią nagrał tyle niepublikowanego nigdy materiału, że starczy na kilka krążków. Pierwszy trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu!

Żartowaliśmy, kto ma kogo przeżyć i Krzysztof mówi: Andrzej, Ty musisz mnie przeżyć, bo kto zadba o wydanie tych wszystkich płyt, które jeszcze pozostały do wydania

- wspomina jedną z rozmów z Krzysztofem Krawczykiem Andrzej Kosmala.

Ostatecznie fanów czeka nie jedna, a aż trzy niespodzianki - materiału wystarczy na trzy płyty. - Ukażą się niebawem - zapowiada Kosmala.

Krzysztof Krawczyk wyda nowe płu