18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wiadomości

Krzysztof Krawczyk żegna się z fanami. Mówi o FINISZU ŻYCIA

17.10.2020  18:39
Krzysztof Krawczyk żegna się z fanami
Krzysztof Krawczyk żegna się z fanami Fot: VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk przekazał przykre informacje. Piosenkarz ostatecznie żegna się z fanami. Wszystko przez problemy ze zdrowiem i pandemię.

Bardzo smutne informacje od Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz w 2019 roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. W mediach pojawiały się niepokojące informacje o stanie jego zdrowia. Artysta nie był w stanie utrzymać się na nogach, cierpiał, przyjął nawet ostatnie namaszczenie, ciągle jednak żywił nadzieję, że dojdzie do siebie i wyjdzie na scenę.

Krzysztof Krawczyk kończy karierę i mówi o śmierci

Teraz potwierdziły się najgorsze obawy fanów Krzysztofa Krawczyka. Stan zdrowia i szalejąca w Polsce epidemia koronawirusa SARS-COV-2 sprawiły, że artysta nigdy już nie wróci na estradę, Zdecydował: to koniec.

Krzysztof Krawczyk kończy karierę muzyczną i wyznaje: na finiszu życia, czeka mnie życie wieczne. Piosenkarz, który chciał być marynarzem, ale wody życia zaniosły go w zupełnie inne miejsce, teraz planuje popłynąć parostatkiem w piękny rejs... wprost do nieba.

Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam

- mówi pogodzony z własnym losem piosenkarz.

Koniec scenicznej kariery w mniej uduchowionych słowach skomentowała dla "Super Expressu" małżonka Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności - powiedziała.

Przeczytaj więcej
Komentarze