18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mówi o uzależnieniu

Krzysztof Krawczyk ma duże problemy ze zdrowiem. Nie może już wytrzymać

30.01.2020  09:37
Krzysztof Krawczyk ma duże problemy ze zdrowiem. Nie może już wytrzymać
Krzysztof Krawczyk ma duże problemy ze zdrowiem. Nie może już wytrzymać Fot: Wikipedia

Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy ze zdrowiem - zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Wyznał, że czuje się bardzo źle, ale zamierza walczyć.

Legenda polskiej muzyki, wielki bard Krzysztof Krawczyk, nie ma się ostatnio zbyt dobrze. W zeszłym roku przeszedł operację biodra, latem czuł się tak źle, że przyjął ostatnie namaszczenie. Problemy - i to poważne - się jednak nie kończą.

Na swoim Facebooku gwiazdor wyznał, że czuje się fatalnie. Nie dość, że ciągle narzeka na ból, to jeszcze jest odcięty od świata. Przez chore biodra nie jest w stanie koncertować - biedaczek nie może ustać na własnych nogach! Problemy te przekładają się na coraz gorszy stan psychiczny. Krawczyk przyznał, że popada w depresję.

Nie mogę już wysiedzieć w domu. Bez kontaktu z publicznością popadam w depresję! Publiczność jest moim narkotykiem!

- wyznał.

Krawczyk walczy

Zdaje się jednak, że pan Krzysztof ani myśli się poddać. Już zaplanował szereg koncertów, zamierza też nagrywać nowe utwory. Aby stanąć na nogi - fizycznie i psychicznie - wyjeżdża do sanatorium.

W ubiegłym tygodniu zagrałem dwa koncerty, a w lutym zagram ich siedem! W marcu natomiast jedziemy z Ewunią do sanatorium na dalsze zabiegi. A na wiosnę i lato kalendarz koncertów się zapełnia. Wróciłem już do studia nagraniowego oraz na estradę. Czynię to z dużą ostrożnością, bo nie chciałbym ze sceny epatować swoim bólem, ale przyspieszyłem powrót, bo Ewa nie nadąża z odbieraniem telefonów z propozycjami koncertów!

- wyznał Krzysztof Krawczyk.

Życzymy rychłego powrotu do zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze