18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wspomnienie

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Niedawno planował kolejne koncerty

05.04.2021  18:25
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Niedawno planował powrót na scenę
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Niedawno planował powrót na scenę Fot: ADAM GRABOWSKI/REPORTER

W poniedziałek 5 kwietnia 2021 roku zmarł wybitny polski wokalista Krzysztof Krawczyk. Jeszcze niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiadał o swoich koncertowych planach na przyszłość.

Bardzo smutna wiadomość ogarnęła Polskę w poniedziałek wieczorem - w wieku 74 lat zmarł wybitny polski wokalista Krzysztof Krawczyk. Na początku roku piosenkarz udzielił jednego z ostatnich wywiadów. Mówił między innymi o wielkich planach na przyszłość.

Krzysztof Krawczyk chciał wrócić na scenę

W ostatnich dniach Krzysztof Krawczyk przebywał w szpitalu - chorował na COVID-19. W sobotę 3 kwietnia poinformował jednak, że jest znów w domu, pokonał chorobę. Niestety w poniedziałek nagle zasłabł i został przewieziony do szpitala. Zmarł w godzinach popołudniowych.

To właśnie koronawirus i panująca w Polsce pandemia sprawiły, że Krzysztof Krawczyk zniknął ze sceny i z mediów. Wokalista w zeszłym roku przeszedł nieudaną operację biodra, chciał jednak dalej występować. Na scenie pojawiał się aż do 9 marca, później w kraju ogłoszono lockdown i zawieszono wszystkie koncerty z udziałem publiczności. Artysta wierzył jednak, że kiedyś uda mu się jednak jeszcze wystąpić.

Jest bardzo źle, gdyż dla mnie czas biegnie teraz bardzo szybko. Psychicznie jestem zdołowany, bo nie wiem, czy Pan Bóg pozwoli mi odrobić ten stracony czas! - mówił o pandemii.

A co dalej? Tutaj cytuję słowa naszego Świętego Jana Pawła II: wszystko w rękach Boga! - stwierdził Krzysztof Krawczyk.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze