18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska w żałobie

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Znamy przyczynę śmierci

06.04.2021  08:23
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menadżer mówi o jego ostatnich chwilach
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menadżer mówi o jego ostatnich chwilach Fot: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Wokalista chorował na COVID-219, jednak to nie zakażenie koronawirusem doprowadziło do śmierci. O ostatnich chwilach gwiazdora opowiedział jego menadżer.

Jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów, kochany przez wszystkie pokolenia Krzysztof Krawczyk, zmarł w poniedziałek piątego kwietnia w godzinach popołudniowych. Wokalista odszedł w wieku 74 lat. W ostatnim czasie miał poważne problemy ze zdrowiem.

Już w poniedziałek żona piosenkarza poinformowała, że przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka nie był COVID-19. Teraz jego menadżer zdradza, jak wyglądały ostatnie, dramatyczne chwile gwiazdora.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. W sobotę opuścił szpital

W Wielką Sobotę (3 kwietnia) Krzysztof Krawczyk opuścił szpital, w którym leczył się z powodu COVID-19. Wokalista informował, że został wyleczony i czuje się dobrze.

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi! - pisał na Facebooku.

Informację o wyleczeniu potwierdził menadżer gwiazdora. Krzysztof Krawczyk miał spędzić sobotę i niedzielę z żoną, świętowali, podzielili się wielkanocnym jajeczkiem, byli szczęśliwi. Niestety wokalista był mocno osłabiony po przebytej chorobie.

W poniedziałek przed południem Krzysztof Krawczyk poczuł się gorzej, zaczął tracić przytomność. W pewnym momencie nie było z nim już kontaktu. Jego żona wezwała pogotowie ratunkowe.

Z racji tego, że Krzysztof nie miał już koronawirusa, pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

- powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka.

Co było przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk został zabrany do szpitala, niestety lekarzom nie udało się go uratować. Informację o śmierci męża Ewa Krawczyk otrzymała chwilę po zabraniu go przez pogotowie.

Co było przyczyną śmierci? Choć Krzysztof Krawczyk został wyleczony z COVID-19, to jego organizm był mocno osłabiony. W dodatku wokalista cierpiał na szereg schorzeń, które zagrażały jego życiu.

Od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotanie przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem - mówi Andrzej Kosmala.

logo Tu się dzieje