Dramat muzyka?

Krzysztof Krawczyk w złym stanie?! Przyjaciel się modli

26.03.2021  14:56
Krzysztof Krawczyk w gorszym stanie?
Krzysztof Krawczyk w gorszym stanie? Fot: TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk zakaził się koronawirusem, a teraz pojawiają się dość niepokojące doniesienia o jego stanie zdrowia. Dlaczego przyjaciele aż tak się martwią? Czy to oznacza, że legenda polskiej muzyki jednak bardzo źle przechodzi zakażenie?

Polskim show-biznesem niedawno wstrząsnęły informacje o tym, że kultowy muzyk Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Informację o swoim stanie zdrowia osobiście przekazał fanom na Facebooku.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę. Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę 

- napisał piosenkarz.

Co wyjątkowo pechowe - Krawczyk zaznaczył, że był już szczepiony przeciw COVID-19, ale nie pozwoliło mu to na uniknięcie przykrych skutków zarazy. Wspomniał także o swoim przyjacielu, Andrzeju Piasecznym, który również walczy z chorobą.

Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie 

- dodał wokalista w swoim wpisie.

Krzysztof Krawczyk w złym stanie?

Niestety, teraz okazuje się, że mimo początkowych doniesień o poprawie stanu zdrowia piosenkarza - wcale nie jest tak dobrze. On, tak jak obiecał, zamilknął i skupił się na zdrowieniu, ale jego przyjaciele są zdecydowanie bardziej rozmowni. Kolega wokalisty Marian Lichtman martwi się, że ten nie odbiera od niego telefonów. Artysta nie ukrywa, że wraz z innymi członkami Trubadurów nieprzerwanie modlą się za gwiazdora.

Dzwoniłem do niego, ale nie odbiera. Bardzo to przeżywam. To nie jest w jego stylu. Martwię się, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. My, wokaliści, mamy silne płuca, więc lepiej to znosimy (...) Z całym zespołem modlimy się za Krzysztofa. W każdej chwili może liczyć na moje wsparcie. Jest moim przyjacielem. Czekam na jego telefon

- podsumował Lichtman.

My również mamy nadzieję, że już niedługo Krzysztof Krawczyk ogłosi, że wyszedł z zakażenia koronawirusem i bezsprzecznie pokonał Covid-19. Nie da się ukryć, że dokładnie na to czekamy.

Czytaj także