18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walczy z chorobą

Krawczyk zakażony koronawirusem. Muzyk trafił do szpitala

23.03.2021  20:28
Krzysztof Krawczyk zakażony koronawirusem
Krzysztof Krawczyk zakażony koronawirusem Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Krzysztof Krawczyk zachorował na COVID-19. Piosenkarz przebywa obecnie w szpitalu. Jak poinformował na Facebooku, szczepienie preparatem Pfizera nie uchroniło go przed chorobą.

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Legendarny muzyk został zakażony koronawirusem. Informację o stanie zdrowia przekazał na Facebooku.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę. Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę - napisał piosenkarz.

Krawczyk zaznaczył, że był już szczepiony przeciw COVID-19, ale nie pozwoliło mu to na uniknięcie zarazy. Wspomniał także o jego przyjacielu, Andrzeju Piasecznym, który również walczy z chorobą.

Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie - dodał wokalista.

Kończąc wpis, muzyk zaapelował o spokój oraz zdrowy rozsądek. Jak zaznaczył, chce teraz wypoczywać bez zbędnych telefonów i zawracania głowy.

Krzysztof Krawczyk zakończył karierę

Krzysztof Krawczyk od dłuższego czasu nie pojawiał się w mediach. Muzyk zerwał także kontakt z bliskimi. Jak wyjaśnia, powodem tego była obawa przed koronawirusem. Piosenkarz ze względu na wiek znajduje się w grupie ryzyka.

W październiku ubiegłego roku Krzysztof Krawczyk poinformował, że kończy karierę. Zaskakująca informacja zszokowała wszystkich fanów.

Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności - oświadczył gwiazdor.

Krawczyk we wrześniu ubiegłego roku skończył 74 lata. Niedawno wydał nową płytę zatytułowaną "Horyzont".

Czytaj także
Przeczytaj więcej