18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre doniesienia

Krzysztof Krawczyk zniknął z telewizji. Fani zaniepokojeni

Bartłomiej Ciepielewski
02.03.2021  12:58
Krzysztof Krawczyk od lat walczy z chorobą
Krzysztof Krawczyk od lat walczy z chorobą Fot: Szymon Starnawski/East News

Podczas niedzielnego odcinka "Szansy na sukces" zabrakło Krzysztofa Krawczyka, który zasiada w tamtejszym jury. 75-letniego gwiazdora zastąpiła jego żona. Szczegóły nieobecności artysty wyjaśnił jego menedżer.

Krzysztof Krawczyk od lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ze względu na walkę z ciężką chorobą serca, już kilkukrotnie przyjmował on ostatnie namaszczenie.

Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem tych księży o sakrament namaszczenia chorych - wyznał gwiazdor w wywiadzie z alteia.org.

Jak przyznaje, wiara pomaga mu walczyć ze słabościami, a dodatkowym wsparciem w trudnych chwilach jest jego żona.

Krzysztof Krawczyk zniknął z telewizji

Podczas niedzielnego odcinka "Szansy na Sukces" rozbrzmiały wielkie hity Krzysztofa Krawczyka. Niestety przed kamerami zabrakło najważniejszego bohatera, czyli kultowego wokalisty. W jury zasiadła żona celebryty, wraz z menedżerem Andrzejem Kosmalą.

Nieobecność artysty wywołała ogromne zaniepokojenie wśród fanów. Pojawiło się wiele przypuszczeń, że postępująca choroba uniemożliwiła Krawczykowi kontynuowanie występów w telewizji. Wszelkie wątpliwości postanowił rozwiać menedżer piosenkarza.

Krawczyka nie było, bo Krawczyk nie rusza się teraz z domu ze względu na panującą pandemię. Dla osób w wieku wokalisty koronawirus potrafi być bardzo niebezpieczny. W szczególności dla tych, które miewają problemy ze zdrowiem. Wolimy uniknąć konsekwencji pandemii, nie chcemy ryzykować - wyjaśnił menedżer.

Krzysztof Krawczyk wyjątkowo trudny okres spędza w swoim domu, nieopodal Łodzi. Jak poinformował na Facebooku, żałuje, że nie mógł pojawić się w najnowszym odcinku "Szansy na Sukces". Dodał również, że marzy o szybkim powrocie na scenę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze