18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O włos od szczęścia?

Rutkowski chce unieważnić ślub. Chodzi o dziecko?

Wojciech Kozicki
11.02.2020  08:55
Maja Plich chce złożyć przysięge małżeńską - Krzysztof Rutkowski ma trudną misję
Maja Plich chce złożyć przysięge małżeńską - Krzysztof Rutkowski ma trudną misję Fot: Facebook/Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski niedawno po raz czwarty obiecał kolejnej kobiecie, że nie opuści jej aż do śmierci. Jego obecna żona Maja chce spełnić jednak marzenie i wziąć z twardzielem ślub kościelny. Sprawa nie jest jednak tak prosta jak jego fryzura.

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja niedawno wyprawili wesele za milion złotych w Rozalinie pod Warszawą. Zagraniczne kreacje, kwiaty z Holandii, weselne menu, w którym znalazły się foie gras z gęsich wątróbek z kruszonką migdałową i kremem koniakowym oraz rosół z bażanta z pierożkami cielęcymi… ale to za mało, by „detektyw” mógł w pełni zadowolić żonę.

Maja Rutkowski musi naprawdę kochać stróża prawa o kanciastej fryzurze. Tez przed weselem Krzysztof ostro popłynął z Wodzianką, ale partnerka wybaczyła mu ten romans i wyznania o seksie z kochanką. Chciałby jednak, aby ich małżeństwo było przypieczętowane nie tylko przez urzędnika, ale także przez Boga.

Czyżby chodziło o dziecko? Krzysztof jakiś czas temu na antenie Radia ZET zdradził szczegóły poślubnej i przy okazji wyznał również, że być może będą starali się spłodzić małego detektywa.

Drugi ślub kościelny

Jak podaje „Wirtualna Polska”, Maja Rutkowski chce, by wzięli ślub kościelny. Jej ukochany stara się już podobno, by jego sakrament małżeństwa sprzed lat został unieważniony. Czy uda mu się spełnić marzenie nowej drugiej połówki? Biorąc pod uwagę jak „detektyw” jest traktowany przez swoja byłą, może spodziewać się, że (nie taka) młoda para szybko stanie przed ołtarzem…

Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku – wyznał Krzysztof Rutkowski. (WP.pl)

logo Tu się dzieje