18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

hojnie?

Rutkowski rozda pieniądze. "STAĆ MNIE, JESTEM MILIONEREM"

28.07.2022  16:51
Krzysztof Rutkowski odda pieniądze z "tańca z Gwiazdami"
Krzysztof Rutkowski odda pieniądze z "tańca z Gwiazdami" Fot: Piotr Hukało/East News

Krzysztof Rutkowski wyznaje z rozbrajającą szczerością: mam miliony na koncie. Zapowiada, ze odda pieniądze zarobione w "Tańcu z gwiazdami".

Krzysztof Rutkowski jest bogaty i wcale się z tym nie kryje. Właściciel najdziwniejszej fryzury w polskim show-biznesie dorobił się ogromnego majątku dzięki światłom fleszy i prężnie działającej agencji detektywistycznej, którą prowadzi wraz z małżonką.

Teraz detektyw-celebryta wystąpić ma w popularnym show "Taniec z gwiazdami". Może tam ponoć liczyć na ogromne pieniądze, twierdzi jednak, że nie są mu one do niczego potrzebne i... nie zamierza ich przyjąć! Po co więc zaangażował się w show? Bo raczej nie dla sławy - jest przecież mega popularny. Powodem ma być... pomaganie ludziom!

Pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem: stać mnie na to, bo jestem milionerem

- zdradza detektyw w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Krzysztof Rutkowski przyznaje: jestem milionerem

Krzysztof Rutkowski podkreśla, że na koncie ma miliony, zapewnia jednak, że wszystko to bierze się z jego ciężkiej pracy. Przez lata podnosił status swojej firmy, długie godziny spędzał w pracy, często rezygnując z życia prywatnego. Wyrobił sobie renomę, a wraz z nią coraz większe pieniądze.

To, że mój status ekonomiczny jest, jaki jest, to nie jest zasługa tego, że wygrałem w lotto, czy dostałem nie wiadomo jak wielki spadek, ale jest to konsekwencją mojej ciężkiej pracy. (…) Firma Rutkowski znajduje się na rynku już 30 lat i istnieje z doskonałym sukcesem ekonomicznym i wizerunkowym

- mówi dumny ze swych osiągnięć detektyw Rutkowski.

Celebryta twierdzi, że jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, nie powinien tego ukrywać i pozować na szczególnie skromnego. Taka postawa jest jego zdaniem zupełnie bezsensowna. - Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały, oglądając to, co ich interesuje w tym momencie, a ja w wielu przypadkach jestem w robocie - mówi z rozbrajającą szczerością.

Podkreśla jednak przy tym, że jeśli jest się milionerem, warto mądrze i dobrze to wykorzystać, nie tylko na własne przyjemności, ale także by... pomagać innym. - Nie można robić z siebie biedaka, kiedy człowiekowi jest dobrze. Kiedy może innym pomóc - oznajmia.
Zgadzacie się z nim?