18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kontrowersyjna fotka

Rutkowski zaszczepiony na COVID-19. Internauci pękają ze śmiechu

26.04.2021  12:21
Krzysztof Rutkowski został zaszczepiony na COVID-19
Krzysztof Rutkowski został zaszczepiony na COVID-19 Fot: PAWEL SKRABA/East News

Krzysztof Rutkowski zasilił grono celebrytów zaszczepionych przeciw COVID-19. Detektyw opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozbawiło do łez internautów.

Szczepienia w Polsce stopniowo przyspieszają, więc coraz więcej znanych osób chwali się publicznie przyjęciem preparatu przeciw COVID-19. W tym gronie znaleźli się już między innymi Michał Piróg, Tomasz Kammel, Andrzej Duda czy Mateusz Morawiecki.

W weekend do zaszczytnego grona dołączył detektyw Krzysztof Rutkowski, właściciel najbardziej rozpoznawalnej fryzury w kraju. 61-latek pochwalił się szczepieniem na swoim instagramowym profilu.

Krzysztof Rutkowski pokazał fotografię ze szczepienia

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny rozbawił fanów swoją oryginalną stylówką. Detektyw znany z zamiłowania do luksusu szybko stał się obiektem ciętych żartów i kpin.

Celebryta przyszedł do punktu szczepień w drogiej, markowej koszulce i maseczce. Dodatkowo na jego szyi znalazł się gruby, złoty łańcuch.

Maska może firmowa, ale wypadałoby, chociaż do zdjęcia nos zasłonić - zauważył jeden z internautów.

Mimo że zdjęcie detektywa jest dość kontrowersyjne, dużo osób chwali decyzję o udostępnieniu relacji, zachęcającej do szczepienia. Postawa godna naśladowania.

logo Tu się dzieje