18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapowiada się nokaut?

Skiba zmiażdży Najmana! Szykuje się wielkie wydarzenie

19.01.2021  15:35
Marcin Najman tym razem nie odklepie?
Marcin Najman tym razem nie odklepie? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Marcin Najman zaplanował na 5 lutego "Roast Najmana", na którym popularni celebryci oraz gwiazdy Internetu, będą publicznie z niego szydzić. Chęć dokopania "El Testosteronowi" zadeklarował między innymi Krzysztof Skiba. Zapowiada się kolejna walka, po której częstochowski wojownik padnie na deski.

Wydarzenia sprzed kilku ostatnich miesięcy zapewniły szczyt popularności polskiemu pięściarzowi i komentatorowi TVP Info, Marcinowi Najmanowi. Sportowiec zdobył 5. miejsce w rankingu najbardziej popularnych w Internecie sportowców. Jego przyszły rywal zdiagnozował przyczynę tak dużej popularności.

Jeżeli ludzie chcą się pośmiać, to włączają kabaret, gdzie chłop za babę się przebrał... albo oglądają memy z Marcinem Najmanem, albo jego walki, bo to wychodzi na to samo - podsumował youtuber "Taxi Złotówa".

41-letni zawodnik już kilkukrotnie zapowiadał zakończenie kariery, lecz za każdym razem mu to nie wychodziło.

Krzysztof Skiba znokautuje Najmana?

Na chwilę przez pożegnalną walką z taksówkarzem, były zawodnik FAME MMA zaplanował "Roast Najmana", na którym będzie on słuchał obraźliwych słów i szyderstw na swój temat.

Udział w wydarzeniu zadeklarowali między innymi Bonus BGC, freak-fighter oraz Taxi Złotówa. Do ataku na polskiego sportowca przystąpi także polski muzyk Krzysztof Skiba. Celebryta już kilkukrotnie szydził ze sportowca w mediach społecznościowych.

Podobno Marcin Najman poszedł wczoraj na protest w Warszawie, bo widząc tylu ludzi w maskach myślał, że to Helloween - napisał na Facebooku Krzysztof Skiba.

Wydarzenie będzie można oglądać w sieci na stronie www.roastnajmana.pl. Najman przetrwa natarcie, czy z przyzwyczajenia odklepie?

logo Tu się dzieje