18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe pokolenie

Krzysztof Bosak został ojcem. Wychowa młodego narodowca?

Emilia Waszczuk
16.11.2020  07:28
Krzysztof Bosak zostałojcem
Krzysztof Bosak zostałojcem Fot: Mateusz Grochocki/East News

Lieder narodowców w szeregach Konfederacji, 38-letni Krzysztof Bosak doczekał się potomka. Polityk podzielił się szczęśliwą nowiną i pokazał zdjęcie synka.

Krzysztof Bosak nie jest już tylko szczęśliwym posłem narodowcem, teraz jest szczęśliwym posłem narodowcem, któremu na świat przyszło dziecko. W niedzielę członek Konfederacji podzielił się z fanami radosną nowiną i pokazał zdjęcie rodziny.

Pan Krzysztof poczynił swoją powinność - w pierwszej kolejności, jak tradycja karze, spłodził syna. Potomek polityka urodził się zdrowy, a sam poród przebiegał bez żadnych komplikacji. Teraz chłopczyk i jego mama są już w domu.

Krzysztof Bosak został ojcem

Szczęśliwi rodzice nie zwlekali z wyborem imion dla potomka. Pierwszy syn państwa Bosak to Artur Maksymilian.

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje!

- napisał dumny tata Krzysztof Bosak na Facebooku.

Krzysztof i Karina Bosak wzięli ślub w lutym tego roku, zaskakując opinię publiczną - nikt wcześniej nie słyszał, by byli parą i planowali taki krok. Krzysztof działał już prężnie w polityce i startował w kampanii prezydenckiej, Karina walczyła o ograniczanie praw kobietom i osobom nieheteronormatywnym - to znana księżniczka i wojowniczka Ordo Iuris.

Czytaj także