18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Dramat Krzysztofa z "Rolnika..." przed śmiercią. "Uciekł z domu"

Wojciech Kozicki
09.06.2022  12:36
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" przed śmiercią UCIEKŁ Z DOMU
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" przed śmiercią UCIEKŁ Z DOMU Fot: Jan Graczynski/East News, YouTube/Rolnik szuka żony - screen

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo niedługo po ślubie z Bogusią. Przegrał walkę z depresją. Tabloidy ujawniają z jakim dramatem się zmagał. Okazuje się, że przed śmiercią uciekł z domu i był poszukiwany przez policję.

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” w programie randkowym TVP znalazł miłość. Odbyły się wzruszające zaręczyny na pomoście, a kilka miesięcy później Bogusia została jego żoną. Planowali ślub kościelny i powiększenie rodziny, ale zmagający się z depresją rolnik popełnił samobójstwo. Na jaw wychodzą nowe dramatyczne fakty z jego życia.

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” i walka z depresją. Nowe informacje

„Fakt” ujawnił, że Krzysztof przed popełnieniem samobójstwa uciekł z domu, a żona Bogusia powiadomiła policję o jego zaginięciu. Do domu miał jednak wrócić sam. Wkrótce uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” znalazła jego zwłoki. Podobno powiesił się w oborze.

W poniedziałek żona zgłosiła jego zaginięcie, uciekł z domu i szukali go po okolicy cały dzień, straż pożarna, policja z psem i straż graniczna, bez rezultatu. Pies nie pomógł, bo cały dzień deszcz padał, sam się odnalazł, wrócił do domu przed północą – ujawnił sąsiad Krzysztofa Pachuckiego. („Fakt”)

Bogusia wciąż przebywa w gospodarstwie tragicznie zmarłego męża, wspierana przez Martę Manowską i jego syna z pierwszego małżeństwa. Jest załamana, rzadko wychodzi z domu.

Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Nie ma ludzi idealnych. Były starcia między nami - mówił. Ja bym tego nie zdzierżył, co Bogusia zdzierżyła do tej pory. To było dla niej ciężkie. Dzięki bogu, że wytrwała ze mną. Myślę, że dalej też będzie fajnie. To są wielkie zmiany w moim życiu, ale pozytywne. Warto dla Bogusi dużo zmienić w swoim życiu  - opowiadał Krzysztof Pachucki na antenie TVP.

Rolnik szuka żony 8 - Odcinek 9 - Zaręczyny