18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wierzy w siebie

Ksiądz chce śpiewać na Eurowizji. Muzyczne objawienie?

Wojciech Kozicki
07.02.2020  16:36
Ksiądz i Eurowizja - będą boskie piosenki?
Ksiądz i Eurowizja - będą boskie piosenki? Fot: YouTube

Konkurs Piosenki Eurowizji i śpiewający ksiądz? To możliwe! Irlandzki duchowny Ray Kelly chce reprezentować swój kraj. Wybrał już nawet dla siebie zaskakującą piosenkę. Czy zdarzy się cud i wokalista w sutannie wygra Eurowizję?

Diabły z zespołu Lordi wygrały Eurowizję, więc może teraz czas na kogoś z boskiej ekipy? 66-letni ksiądz Ray Kelly twierdzi, że bardzo chce zaśpiewać na Eurowizji, a w planach ma wykonanie utworu "gospel z nutką westernowego country" o tytule ‘Hallelujah Day’. Uważa, że ma szansę zwyciężyć.

Kelly to nie tylko wokalista, ale też i niezły tancerz. Obecnie można go oglądać w irlandzkiej edycji "Tańca z gwiazdami" i przeszedł już czwartą rundę. Duchowny jest w Irlandii bardzo popularny, więc ma szansę, by reprezentować swój kraj podczas wokalnych zmagań w Rotterdamie.

W rozmowie z irlandzką prasą ksiądz wyznał, że chce swoim śpiewem dać ludziom radość i żywiołowość. Zapewnia, że kapłaństwo jest największą miłością i nie zrzuci sutanny dla wielkiej kariery.

Ksiądz ma sporo doświadczenia jako wokalista. Śpiewał na weselach, wystąpił w "Britain’s Got Talent" w 2018 roku, a wkrótce będzie miał premierę jego trzeci album z piosenkami. Trzeba przyznać, ma w głosie moc jak wszystkie poznańskie słowiki razem wzięte.

Życzymy powodzenia, tam mu dopomóż Bóg.

Zobacz także

Ksiądz tańczy i śpiewa [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze