18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wywiad

Książę Harry boi się o Meghan. Skończy jak Diana?

Wojciech Kozicki
01.03.2021  14:34
Książę Harry i jego żona Meghan - wstrząsający wywiad i walka o życie prywatne
Książę Harry i jego żona Meghan - wstrząsający wywiad i walka o życie prywatne Fot: CBS/Ferrari Press/East News

Książę Harry i szokujący wywiad, który przeprowadziła z nim Oprah Winfrey. Historia i śmierć Diany mogła się powtórzyć? Brytyjski książę ujawnił mroczną stronę odejścia z rodziny królewskiej.

Książę Harry i jego żona Meghan Markle odeszli z królewskiego dworu i wycofali się z obowiązków członków rodziny królewskiej, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed "toksyczną atmosferą” i mediami, skupiając się na życiu prywatnym. Jaka jest cena wolności? Zapytała o to Oprah Winfrey podczas wywiadu, którego popularne małżeństwo udzielił stacji CBS. Okazuje się, że książę Zjednoczonego Królestwa z dynastii Windsorów obawiał się o życie swojej żony, by nie skończyła jak księżna Diana.

Wywiad z Meghan i księciem Harrym

Wywiad dla CBS zostanie wyemitowany dopiero 7 marca (w Wielkiej Brytanii dzień później), ale już teraz do sieci trafiły jego szokujące fragmenty. Dowiedzieliśmy się jak trudne było odejście z rodziny królewskiej oraz tego, że 36-letni książę Sussexu i wnuk królowej Elżbiety II obawiał się „iż powtórzy się historia z jego matką, księżną Dianą”. Teraz już wie jakie to musiało być dla niej ekstremalnie trudne, by samodzielnie odzyskać wolność i wyrwać się okowów królewskiego życia. A może miał na myśli to, że presja mediów i społeczeństwa mogła przyczynić się do jej tragicznej śmierci?

Czuję ulgę i szczęście, że siedzę tutaj, rozmawiając z Tobą z moją żoną u boku – powiedział książę Harry w wywiadzie.

39-letnia Meghan, ubrana w czarną sukienkę, już nawet nie próbuje ukrywać ciążowego brzuszka (to będzie ich drugie dziecko). Czy jednak nadal będzie to „royal baby”, skoro para zdecydowała się zrezygnować z królewskiego życia?

Gwiazda amerykańskich programów typu talk show Oprah Winfrey jest przyjaciółką Meghan i była gościem na ich ślubie. Jak podkreślają brytyjskie media, wywiad może być trudny dla pozostałej części rodziny królewskiej. Para, która pobrała się w 2018 roku, mieszka wraz z synem Archiem w Kalifornii – wyjaśnia Polsat News.

Książę Harry i jego żona Meghan - szokujący wywiad [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej