18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fiu, fiu!

Książę Harry był SZANTAŻOWANY. Musiał pokazać TO całemu światu

26.09.2022  14:54
Książę Harry był szantażowany
Książę Harry był szantażowany Fot: AP Pool/Associated Press/East News

Meghan Markle miała szantażować księcia Harry’ego i postawić mu ultimatum. Kazała mu ujawnić ich związek wbrew jego woli. To szokujące doniesienia z książki „Courtiers: The Inside Story of the Palace Power Struggles” autorstwa Valentine’a Lowa.

Meghan Markle, żona księcia Harry’ego, nie może cieszyć się dobrą sławą i wciąż wychodzą na jaw kolejne szczegóły jej działań na brytyjskim dworze królewskim. Teraz w książce „Courtiers: The Inside Story of the Palace Power Struggles” (tłum. „Dworzanie: wewnętrzna historia pałacowej walki o władzę”) możemy przeczytać o tym, że Meghan szantażowała swojego partnera.

Meghan nie da sobie w kaszę dmuchać

Pisarz Valentine Low twierdzi, że dotarł do kogoś z otoczenia królowej Elżbiety, kto opowiedział mu o pikantnych szczegółach związku Harry’ego i Meghan. Według tego tajemniczego ktosia, książę nie chciał ogłosić światu z kim się spotyka! Meghan była z tego powodu bardzo niezadowolona i domagała się, aby ujawnił światu ich związek. Zdecydowała się nawet zaszantażować księcia i postawić mu ultimatum, żeby wymusić oficjalny komunikat. Markle powiedziała, że jeśli książę nie wyda oświadczenia, to z nim zerwie.

Jeżeli nie wydasz oświadczenia i nie potwierdzisz, że jestem twoją dziewczyną, to będzie koniec – napisał Valentine Low w swojej książce.

Książę Harry od razu spełnił jej żądania, bo widział, że ukochana nie żartuje i jest gotowa na wszystko. Wykonał telefon do niejakiego Jasona Knaufa, sekretarza ds. komunikacji w Pałacu Kensington, i poprosił go o skonstruowanie odpowiedniego oświadczenia o ich związku. Zarazem miał potępić rasistowskie i seksistowskie podteksty, które pojawiały się wówczas w mediach.

logo Tu się dzieje