18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili jego fetysze

Książę William ma romans? Kate Middleton nie chciała "TEGO" robić

Wojciech Kozicki
29.07.2022  17:40
Księżna Kate Middleton zdradzona. Książę William, czyli wnuk Królowej Elżbiety II, ma romans i nietypowe seksualne zachcianki oraz erotyczne fetysze?
Księżna Kate Middleton zdradzona. Książę William, czyli wnuk Królowej Elżbiety II, ma romans i nietypowe seksualne zachcianki oraz erotyczne fetysze? Fot: Beretta/Sims / Rex Features/EAST NEWS

Książę William miał romans z Rose Hanbury i zdradza księżną Cambridge Kate Middleton? Popularne instagramowe konto plotkarskie DeuxMoi ujawnia plotki o jego seksualnych wyczynach i erotycznych fetyszach. Królowej Elżbiecie II pęknie serce z powodu erotycznych przygód wnuka? Co na to dzieci księcia Williama i KAte Middleton? Czy głos w sprawie zabiorą książę Harry i Meghan Markle? Ten seks skandal może sporo kosztować pałac Buckingham!

O tym, że książę William miał romans z Rose Hanbury pisano już w 2019 roku. Tabloidy aż huczały o tym, że księżna Cambridge Kate Middleton spakowała walizki i na jakiś czas wyprowadziła się od księcia. Rodzina królewska miała jednak wyciszyć aferę i załagodzić wizerunek wspólnymi wyjściami i sesjami zdjęciowymi księcia Williama i Kate. Teraz jednak seks skandal wraca, a DeuxMoi twierdzi, że kochanka księcia miała zaspokajać jego seksualne fetysze, na które Kate się nie zgodziła. Wnuk królowej Elżbiety II nie może odnaleźć spełnienia podczas seksu z Kate Middleton?

Książę William romans z Rose Hanbury? Kate Middleton akceptuje otwarty związek?

DeuxMoi publikuje pikantny donos o romansie księcia Williama, o którym podobno wiedzą wszyscy angielscy arystokraci w Londynie. Żadne brytyjskie media nie zdołały tego jednak oficjalnie potwierdzić. Co więcej, pojawiły się plotki, że Kate Middleton pozwala księciu na seks pozamałżeński

Na ostatniej imprezie dla mediów powiedziano mi, że prawdziwym powodem romansu było zamiłowanie członka rodziny królewskiej do peggingu, do którego konserwatywna żona nie była przekonana. Podobno żona nie ma nic do tego, by mąż zaspokajał potrzeby seksualne gdzie indziej, o ile z nikim innym nie łączy go więź emocjonalna, jak to było w przypadku ostatniej kobiety – ujawnia informator DeuxMoi.

Książę William zyskał już w kuluarach przydomek Książę Peggingu!

Czym jest pegging? To seks analny, gdy kobieta wkłada mężczyźnie „wibrującego kolegę” w intymne miejsce. Gdzie dokładnie? Podpowiadamy! To dokladnie tam gdzie PiS ma praworządność i dobro Polaków…

Czytaj także